Logo

Media & maszyny

Igepa podsumowuje FestiwalDruku.pl

Na tegoroczny FestiwalDruku.pl Igepa przygotowała nowość w swojej ofercie: ploter drukujący marki FLORA. Maszyny tego typu zapewniają szerokość zadruku do 3,20 m, prędkość druku do 240 m2/h, zaopatrzone są w markowe głowice: Konica Minolta (Flora LJ 320K) lub Spectra Polaris (Flora LJ 320P). Jako optymalne tusze do tych urządzeń Igepa zaproponowała atramenty solwentowe ESPRINT HS 30 – także nowość tegorocznych targów.

Oprócz plotera FLORA, na stoisku Igepa zainstalowane zostały sztandarowe urządzenia marki ROLAND: plotery drukujące XF-640, Versa Camm VS-640i, ploter sublimacyjny Texart RT-640 oraz drukarka UV LED – LEF-20 umożliwiająca spersonalizowany druk na gadżetach. Laminatory reprezentowane były z kolei przez dwie maszyny: Drytac  i Igepa MasterSEAL.

Ofertę maszyn uzupełniła ekspozycja podłoży do druku i płyt z tworzyw sztucznych oraz atramentów ekosolwentowych i solwentowych ESPRINT. Tusze te, produkowane w Niemczech specjalnie dla Igepa group, to wysokiej jakości produkty dedykowane do ploterów ROLAND i FLORA. Zapewniają szeroki gamut kolorów, dużą wydajność, wysoką odporność wydruków na warunki zewnętrze, brak toksycznych związków.

– Dużo maszyn, duże i dobrze zlokalizowane przy samym wejściu na halę stoisko. FestiwalDruku.pl świetnie pokazał, jak dynamicznie rozwija się nasza firma, jak zakres jej działalności rozszerza się na nowe obszary. Uwidoczniliśmy, że nasza oferta dla reklamy jest kompleksowa i zawiera wszystkie komponenty potrzebne do produkcji reklamowej – mówi przedstawiciel firmy Igepa. – Widać też, jak targi FestiwalDruku.pl dynamicznie się rozwijają. Dobrym rozwiązaniem było umieszczenie w osobnych salach oferty maszyn do druku i gadżetów, dzięki czemu zmniejszyło się prawdopodobieństwo wizyt na stoisku osób przypadkowych. Prowadzone rozmowy był bardziej konkretne, efektywne – dodaje.

Więcej informacji: www.igepa-viscom.pl

www.festiwaldruku.pl

KL