Logo

Artykuły Promocyjne

Oprogramowanie Mutoh VerteLith do zadruku gadżetów

Wielkim przełomem w ostatnich latach było wprowadzenie przez Mutoh całkiem nowego autorskiego oprogramowania RIP VerteLith. Oprogramowanie zdobyło nagrodę EDP w kategorii „technologie przepływu pracy” za 2021 r. Jest to prestiżowe odznaczenie przyznawane przez European Digital Press Association.

Jak informuje firma Atrium,  wyłączny dystrybutor ploterów Mutoh na Polskę, oprogramowanie to jest dodawane przy zakupie urządzeń wielkoformatowych Mutoh i każdy kupujący może liczyć na przeszkolenie zarówno z obsługi plotera jak i dołączonego do niego oprogramowania RIP VerteLith.

Zalety oprogramowania VerteLith

  • VerteLith RIP integruje rastrowanie półtonów, co umożliwia wydruk najgładszych przejść tonalnych oraz idealnych odcieni np. skóry.
  • Szerszy niż standardowy zakres kolorów.
  • Technologia ułatwiająca pracę na grafikach wielowarstwowych, wymagających np. białego atramentu lub lakierowania.
  • Możliwość automatycznego drukowania warstwowego wielostronicowych plików PDF.
  • Możliwość automatycznego generowania danych spotowych (biały i lakier). Wybierz spośród 6 różnych trybów.

Firma Mutoh opublikowała w ostatnim czasie kilka filmów instruktażowych z obsługi oprogramowania RIP do ploterów gadżetowych UV Mutoh XpertJet 661UF oraz XpertJet 461UF, co niewątpliwie jest bardzo ważne w przypadku tak nowego oprogramowania i pomoże każdemu nabywcy ploterów Mutoh w szybki i łatwy sposób obejrzeć, jak korzystać z kluczowych cech/zalet tych ploterów, a więc np. wspomnianych wyżej technologii ułatwiających pracę na grafikach wielowarstwowych, wymagających np. białego atramentu lub lakierowania.

W jaki sposób w oprogramowaniu RIP VerteLith generuje się automatyczne dane koloru białego i lakieru bez użycia kolorów spotowych:

Dwa filmy instruktażowe, jak poradzić sobie z drukiem na gadżetach o skomplikowanych kształtach z oprogramowaniem Mutoh RIP VerteLith:

Całość dostępna pod linkiem.


Więcej informacji z branży TUTAJ.