Logo

Media & maszynyEtykiety i opakowania

Reprograf-Grafikus autoryzowanym dystrybutorem Versor Engineering w Polsce

Reprograf-Grafikus i Versor Engineering podpisały umowę w wyniku której Reprograf-Grafikus został autoryzowanym dystrybutorem maszyn i urządzeń Versor Engineering w Polsce.

Firma Versor Engineering jest polskim producentem maszyn dla przemysłu opakowaniowego i poligraficznego z siedzibą w północno-centralnej Polsce. Projektuje i buduje maszyny od początku we własnej siedzibie, gdzie posiada własny park maszynowy. Od ponad 30 lat koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów dla klientów krajowych i zagranicznych. W asortymencie firmy znajdują się m.in. składarko-sklejarki do tektury falistej, składarko-sklejarki do tektury litej, maszyny do produkcji e-commerce, aplikatory taśm i kleju, maszyny inspekcyjne, systemy wspomagające pakowanie, inspekcje wizyjne, a także maszyny do tłoczenia Braille’a.

Dla firmy Reprograf-Grafikus, będącej długoletnią i czołową firmą w Polsce, oferującą cyfrowe i analogowe rozwiązania druku, oraz zapewniającą wysokiej jakości usługi serwisowe na terenie całego kraju, rozpoczęcie współpracy z firmą Versor Engineering i poszerzenie oferty o maszyny i urządzenia Versor Engineering jest kolejnym kamieniem milowym w rozwoju oferty produktów i usług.

Więcej informacji na  www.reprograf-grafikus.com.pl oraz https://versor.pl/


Więcej podobnych treści przeczytasz TUTAJ.