Przygotuj się na nowy sezon targowy z propozycją stoisk od Colors of Design - OOH magazine
Logo

Event MIXFeaturedTylko w OOH magazine

Przygotuj się na nowy sezon targowy z propozycją stoisk od Colors of Design

Realizacja stoiska pod indywidualne zamówienie z podświetlaną ścianą tylną i podłogą.

Końcówka roku to dla firm z różnych branż doskonały czas na to, aby zaplanować swoją obecność na wszelkiego typu targach i imprezach wystawienniczych w nadchodzącym 2023. Choć już kilka lat temu wielu wieszczyło koniec tradycyjnej formy imprez targowych, jak pokazuje popandemiczne doświadczenie, takie wydarzenia wciąż mają się świetnie i są nieocenionym kanałem dostępu do konkretnych grup docelowych.

O przyszłość targów, jako spotkań na żywo zarówno w sektorze B2B, jak i B2C nie musimy się zatem martwić, choć niezaprzeczalnie tradycyjne formy zabudowy będą ustępować na rzecz nowoczesnych systemów wystawienniczych.

W czasach kiedy coraz mocniej stawia się na ekologię i filozofię zero waste, pomijanie tematyki imprez targowych, które są jednym z największych producentów jednorazowych inscenizacji i instalacji, byłoby sporym zaniedbaniem. Pionierem wprowadzania eko rozwiązań na rynku eventowym jest wypożyczalnia mebli Colors of Design, która za swoje propozycje zdobyła już wiele krajowych i międzynarodowych wyróżnień. Kontynuując podróż w tym kierunku, firma zaskakuje ponownie i rozszerza swoją ofertę o propozycję wynajmu ekologicznych, nowoczesnych systemów wystawienniczych, które pozwolą na profesjonalną prezentację oferty klientów i skrócą łańcuch dostawców potrzebny do zbudowania dedykowanego stoiska.

– Wierzymy, że ekologiczne podejście do tematów eventowych to przyszłość! A kiedy za ekologią idzie również kompleksowość usług dla naszych klientów, bez wahania wprowadzamy takie rozwiązania do swojej oferty! Od sierpnia w naszej wypożyczalni dostępny jest modułowy system zabudowy targowej, dający ogromne możliwości i zdolność do wielokrotnego wykorzystania elementów, pozostawiając jednocześnie pole do różnorakich modyfikacji. Technologia oparta jest na zabudowie z aluminiowych ram, dając możliwość budowy zarówno prostych boksów, jak i bardziej skomplikowanych struktur. Możliwość indywidualnego brandingu, wykorzystania diod led w samej zabudowie, czy innych elementów, wyróżniających stoisko, to rozwiązanie, które pozwala nadać niepowtarzalny charakter każdej budowanej przestrzeni – opowiada Aneta Stojak, brand manager w Colors of Design.

Colors of Design Colors of Design

Projekty przykładowych propozycji gotowych stoisk targowych od Colors of Design

Ponad to firma przygotowała dla swoich klientów gotowe propozycje stoisk, które po wyposażeniu w dedykowane grafiki i meble pozwolą na ukazanie w pełni profesjonalnej twarzy marki na evencie targowym.

Znajdziecie je w specjalnej zakładce na www.colorsofdesign.plBUDOWA STOISK TARGOWYCH.


Więcej newsów o podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.