Logo

Inspiracje

Zimowe czapki reklamowe dla aktywnych

Końcówka zimy i początek wiosny to okres, w którym idealnym rozwiązaniem do wszelkich aktywności outdoorowych są czapki zimowe wykonane z cieńszego materiału. Jednocześnie dbają o komfort termiczny i o odpowiednie odprowadzenie nadmiaru wilgoci. Dodatkowo zastosowanie nadruku odblaskowego może wpłynąć na nasze bezpieczeństwo.

Firma Headwear Professionals, w szerokiej gamie produktów posiada także kilka modeli, które idealnie sprawdzą się podczas różnych aktywności w przejściowym okresie zimowo – wiosennym. Szczególnej uwadze polecamy dwa modele – 3001 oraz 3012.

Model #3001 – bogactwo kolorów

Jeden z bardziej popularnych modeli czapek zimowych w ofercie marki Headwear Professionals – czapka #3001 typu „smerfetka”. Model ten jest wykonany z bawełny z domieszką elastanu. Standardowo czapka ta dostępna jest w 3 rozmiarach, jednak na życzenie klienta istnieje możliwość wyprodukowania czapki w dowolnym rozmiarze.

Model ten występuje w ponad 40 wersjach kolorystycznych, co daje szerokie możliwości personalizacji czapki pod potrzeby klientów. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania wszystkich dostępnych technik znakowania – haft, nadruk, naszywki czy nadruk odblaskowy.

zimowe czapki

Model #3012 – czapka w trendzie ECO

Świadomość ekologiczna społeczeństwa wzrasta z dnia na dzień. Wielu konsumentów oraz firm widzi, jaki wpływ na otoczenie mają podejmowane przez nich decyzje zakupowe. Nie inaczej jest w branży gadżetów reklamowych. Wielu klientów agencji poszukuje rozwiązań proekologicznych, co z kolei przekłada się na dostawców upominków reklamowych. Coraz więcej producentów i importerów z branży reklamowej wprowadza do swojej oferty rozwiązania i produkty proekologiczne.

Podobnie jest w przypadku firmy Headwear Professionals, która posiada w ofercie czapkę w 100% biodegradowalną, wyprodukowaną z surowców naturalnych. Jest to możliwe dzięki produkcji czapek z tkaniny TENCEL™.

Tkanina TENCEL™ (znana także jako Lyocell) produkowana jest z celulozy drzewnej. Proces produkcji wygląda podobnie jak w przypadku wiskozy, czyli włókna uzyskuje się z rozpuszczonej celulozy pulpy drzewnej. Różnicę stanowi zastosowanie ekologicznych rozwiązań w procesie mycia włókien. Do jej produkcji nie wykorzystuje się żadnych toksycznych substancji, zastępuje się je organicznymi.

Głównymi zaletami tego materiału są:

  • budowa z naturalnych nanowłókien,
  • bardzo dobra regulacja termiczna,
  • optymalna kontrola wilgotności,
  • delikatny / struktura gładkich włókien,
  • odpowiedni dla skóry wrażliwej,
  • zmniejszony rozwój bakterii,
  • na skórze nie pozostawia wilgoci,
  • nie działa drażniąco na skórę,
  • brak substancji chemicznych.

Warto rozważyć wprowadzenie do swojej oferty produktów proekologicznych, które choć w jakimś stopniu pozwalają dbać o naszą wspólną planetę, dbać o naszą przyszłość.

zimowe czapki

Więcej informacji na stronie www:

– model 3001 – zobacz TUTAJ.

– model 3012 – zobacz TUTAJ.


Więcej nowości z branży TUTAJ.