Warsztaty Akademii Lasera w Colop Polska - OOH magazine
Logo

Artykuły PromocyjneFeatured

Dwudniowe warsztaty Akademii Lasera w Colop Polska

W dniach 16-17 luty odbyły się drugie w tym roku, warsztaty Akademii Lasera. To była 95. edycja warsztatów, które prowadzone są od 2007 roku. Szkolenie odbyło się w siedzibie firmy Colop Polska w Bytomiu. Kolejne edycje Akademii już w marcu i kwietniu.

W wydarzeniu uczestniczyło trzynaście osób z dziewięciu firm. Uczestnicy szkolenia mieli okazję do pogłębienia i ugruntowania wiedzy na temat urządzeń laserowych, ich możliwości i potencjału wykorzystania oraz materiałów przeznaczonych do obróbki laserowej. Dla części z uczestników była to zupełnie nowa wiedza i doświadczenie.

Specjaliści z Działu Technologii Laserowych firmy Colop Polska zadbali, aby przekazać zainteresowanym zarówno wiedzę teoretyczną oraz wskazać jak doskonalić umiejętności praktyczne.

Akademii Lasera

Dla uczestników tej edycji Akademii Lasera najbardziej interesujący był temat poświęcony doborze parametrów do obróbki różnych materiałów w pracy na laserach oraz kwestie konserwacji urządzeń. Uczestnicy byli żywo zainteresowani rodzajem i różnorodnością materiałów jakie można na laserze obrabiać i zachwyceni wspaniałym kontaktem z prowadzącymi i ich wiedzą, a jednocześnie miłą i sympatyczną atmosferą podczas szkolenia.

Organizatorzy dla każdego gościa Akademii przygotowali torbę materiałową sygnowaną logo Universal Laser Systems, zawierającą m.in. zestawy próbek materiałów, formularz promocyjny uprawniający do zakupu materiałów w atrakcyjnej cenie, a także personalizowany certyfikat.

Akademii Lasera

Kolejne edycje szkoleń są zaplanowane w poniższych terminach:

• 23 -24 marca 2023 w Bytomiu. Na ten termin jest już komplet osób.
13-14 kwietnia 2023 w miejscowości Babimost koło Świebodzina.

Colop Polska serdecznie zaprasza do rejestracji swojego uczestnictwa i udziału w warsztatach. TUTAJ znajduje się formularz rejestracyjny do kolejnej edycji Akademii Lasera.

Ważne! Dla czytelników OOH magazine Colop Polska przygotował jedną, bezpłatną wejściówkę na termin kwietniowy. Pierwsza osoba, która zgłosi się na Akademię z hasłem „OOH magazine” na wstęp bezpłatny. 


Więcej newsów z branży TUTAJ.