Logo

InspiracjeTylko w OOH magazine

TOP 5 artykułów elektronicznych od PAR Bakuła

Par Bakuła przedstawia pięć produktów elektronicznych, które nie tylko ułatwią życie, ale także zadbają o dobrostan i work-life balance.

Nawilżacz powietrza Breath R50159.06– dbaj o swoje zdrowie

Suche powietrze może prowadzić do podrażnień nosa, gardła i oczu. Dzięki technologii nano-spray skutecznie utrzymuje właściwą wilgotności powietrza w pomieszczeniach a fale ultradźwiękowe „rozbijają” cząsteczki wody, w efekcie czego wytwarza się chłodna mgiełka Nawilżacz powietrza to urządzenie, które pomoże zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie.

PAR Bakuła

Głośnik pod prysznic Watertight R64376.06  – ciesz się muzyką wszędzie

Dzięki głośnikowi pod prysznic, nie trzeba już rezygnować z ulubionej muzyki podczas kąpieli. Bezprzewodowe połączenie Bluetooth umożliwia podłączenie telefonu i odtwarzanie ulubionych utworów. Głośnik o klasie wodoodporności IPX4, więc można cieszyć się muzyką nawet w czasie prysznica.

PAR Bakuła

Lampki do roweru Rebike R17849.02  i Utrecht R17850.02 – widoczność na drodze

Jeśli często poruszmy się rowerem po zmroku, ważne jest, aby być dobrze widocznym na drodze. Lampki do roweru to nie tylko świetna ozdoba pojazdu, ale także źródło światła, wyposażone odpowiednio w diodę XPE CREE 150 lumenów i diodę COB. Zapewnią większe bezpieczeństwo podczas jazdy.

PAR BakułaPAR Bakuła

Stacja pogodowa z ładowarką Hixon  R22114.13  – bądź zawsze poinformowany

PAR Bakuła

Ładowarka ze stacją pogodową to wielofunkcyjne urządzenie, które poinformuje o panujących warunkach wewnątrz pomieszczenia. Wyświetla zawsze aktualne informacje o temperaturze, wilgotności i godzinie. A jednocześnie naładowanie smartfona jest proste i wygodne.

Głośnik Roller  R64380.21  – słuchaj swojej ulubionej muzyki gdziekolwiek jesteś

Ten głośnik to idealny towarzysz na każdą okazję. Bezprzewodowe połączenie Bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki z telefonu lub tabletu. Ma wbudowane radio FM i przyciski sterujące odtwarzaniem dźwięku. Wyposażony w funkcję odbierania połączeń telefonicznych hands-free call. Głośnik jest lekki i łatwy do przenoszenia, więc można go zabrać ze sobą wszędzie, gdzie tylko chcemy.

„Dbaj o swoje zdrowie, ciesz się muzyką, bądź widoczny na drodze, przygotuj się na każdą aurę i słuchaj swojej ulubionej muzyki gdziekolwiek jesteś – z naszymi produktami elektronicznymi to wszystko jest możliwe!” – zachęca firma PAR Bakuła.

Szukający inspiracji powinni zajrzeć na stronę PAR Bakuła i media społecznościowe RoyalGiftsDesign – YouTube, Royal Design (@royalgiftsdesign) • Zdjęcia i filmy na Instagramie.


Więcej newsów z branży TUTAJ.