Logo

InspiracjeTylko w OOH magazine

Bądź EKO z AMGS Group

W ostatnią sobotę obchodziliśmy Dzień Ziemi, choć tak naprawdę powinniśmy go celebrować codziennie! Nasza planeta jest unikalnym wspólnym dobrem z różnorodną florą i fauną, dlatego zagwarantujmy jej jak najlepsze traktowanie i to co dzień!

Choć branża reklamowa nie zalicza się do najbardziej ekologicznych, to AMGS Group zmienia ten trend i oferuje produkty, które będą miały więcej niż jedno życie. Specjalnie z okazji Dnia Ziemi powstała kolekcja Go ECO, w myśl zasady: nie marnuj, kupuj mądrze i dokonuj dobrych wyborów każdego dnia.

Znajdziemy w niej:

AMGS Group

UŻYTECZNE ECO

Czyli smycze i breloki z przetworzonego plastiku (rPET) oraz identyfikatory eventowe z impregnowanego papieru pochodzącego z recyclingu. Dostępne są również niezawodne kubki termiczne wytworzone z jednorazowych kubków po kawie. Posiadają okrągłe otwarcie 360° i w całości podlegają recyklingowi.

AMGS Group

RELAKSUJĄCE ECO

Niezbędne na każdym outdoroowym evencie hamaki i leżaki wykonane z przetworzonego plastiku (rPET)

AMGS Group

WYGODNE ECO

Pod tą kategorią kryją się t-shirty, bluzy, czapki i torby z bawełny z recyclingu. Każdy z produktów ma jasno określony ślad węglowy, a do ich wytworzenia użyto znacząco mniej litrów wody niż w przypadku produktów ze standardowej bawełny. Dodatkowo bluzę, koszulkę wytworzono z 50% bawełny organicznej i 50% bawełny pochodzącej z recyclingu.

AMGS Group

ROZRYWKOWE ECO

Czyli gry zręcznościowe, zabawki i antystresy wykonane z drewna. Nie dość, że pozwalają na chwilę wytchnienia, relaksu i odstresowania, to dodatkowo do ich produkcji nie wykorzystano plastiku, co czyni je przyjaznymi dla planety.

Przerzuć się na EKO z AMGS Group i chroń planetę … NIE MARNUJ, KUPUJ MĄDRZE! Dokonuj dobrych wyborów. Każdego dnia!


Więcej newsów z branży TUTAJ.