Logo

Trade marketing

Kaufland zaprasza do wspólnego świętowania Światowego Dnia Zwierząt

Bezpłatne porady weterynarza, behawiorysty i trenera, darmowe usługi groomera, czyli psiego fryzjera, degustacje produktów spożywczych dla pupilów, a także możliwość wsparcia schronisk – to tylko niektóre z punktów programu Dnia Zwierząt w Kauflandzie, który odbędzie się 30 września przed wybranymi sklepami sieci we Wrocławiu i w Warszawie. Wydarzenie zorganizowano z okazji Światowego Dnia Zwierząt, który przypada 4 października.

Już w najbliższy weekend w dwóch marketach – w Warszawie i we Wrocławiu – Kaufland będzie celebrować dzień zwierząt, ich opiekunów i miłośników. Do wspólnej zabawy zaprasza dorosłych, dzieci, rodziny i znajomych wraz ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

Moc zabawy, edukacji i degustacji

Atrakcje przygotowane na Dzień Zwierząt w Kaufland obejmują:

  • bezpłatne konsultacje z wykwalifikowanymi specjalistami – uczestnicy eventu będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji zawodowców, którzy na co dzień pracują ze zwierzętami. Na miejscu obecni będą: behawiorysta, który podpowie, jak poradzić sobie z problemami emocjonalnymi naszych zwierzęcych przyjaciół, trener służący radą w zakresie łatwego i skutecznego sposobu nauczania psów podstawowych komend, a także weterynarz posiadający szeroką wiedzę na temat zdrowia zwierząt, ich prawidłowego karmienia oraz szczepień.
  • strefę playground – czworonożni przyjaciele uwielbiający ruch i zabawę skorzystają z przestronnego wybiegu.
  • opiekę nad zwierzętami – wykwalifikowane osoby zaopiekują się zwierzętami w czasie, gdy ich właściciele będą chcieli zrobić zakupy.
  • stoiska z przekąskami K-Classic – właściciele czworonogów będą mogli poczęstować swoich podopiecznych różnego rodzaju przysmakami oraz karmami marki własnej Kaufland.
  • stoiska gościnne partnerów – do wspólnego świętowania zaproszono marki Pedigree, Whiskas, Crave i Butcher’s, które zaoferują konkursy z nagrodami, atrakcyjne gadżety i próbki produktów.
  • stoisko pielęgnacyjne – miłośnicy dbania o wygląd swoich pupili będą mogli skorzystać z usług i konsultacji profesjonalnego groomera.
  • pokazy – uczestnicy wydarzenia będą mieli także możliwość obejrzenia pokazów, na których swoje umiejętności zaprezentują specjalnie wyszkolone psy.
  • fotobudkę – na pamiątkę będzie można zrobić sobie zdjęcia w fotobudce.

Wsparcie dla schronisk

Światowy Dzień Zwierząt to również doskonała okazja do udzielenia pomocy zwierzętom bezdomnym i tym, które przebywają w schroniskach. W czasie wydarzenia Kaufland zachęcać będzie uczestników Dnia Zwierząt do przekazania datku na rzecz lokalnego schroniska w ramach zbiórki, którą sieć również wesprze finansowo. W zamian za datek goście wydarzenia będą mogli otrzymać zawieszkę z wygrawerowanym na miejscu imieniem zwierzaka. W trakcie eventu będzie można także wesprzeć lokalne schroniska (Fundację Pomocy Zwierzętom „Matuzalki” niedaleko Wrocławia oraz schronisko dla bezdomnych zwierząt w Józefowie pod Warszawą) poprzez przekazywanie karmy, a także poznać szukających nowego domu wybranych podopiecznych tych instytucji, którzy wraz z opiekunami będą obecni na wydarzeniach.

Event pod hasłem „Gdzie Dzień Zwierząt Mam?” odbędzie przy marketach Kaufland w godz. 10-16, w następujących lokalizacjach: Warszawa-Piastów, ul. Warszawska 1, Wrocław, ul. Bardzka 1a.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępnych jest TUTAJ.


Więcej materiałów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.