Logo

Gadżety reklamowe

PROMO SHOW oczami firmy Media Mag

Tegoroczna edycja targów PROMO SHOW była bardzo udana dla firmy Media Mag. Marka, która jest na rynku już od ponad 20 lat, miała okazję nawiązać nowe znajomości z potencjonalnymi klientami, jak i zacieśnić więzi z obecnymi, którzy również licznie zjawili się na wydarzeniu.

Odwiedzający stanowisko firmy Media Mag mogli dowiedzieć się między innymi jak przebiega produkcja magnetycznych gadżetów reklamowych, takich jak magnesy, notesy czy zakładki magnetyczne oraz poznać nowe rozwiązania dla reklamy magnetycznej.

W ofercie Media Mag znajdują się:

  • folie magnetyczne
  • produkty reklamowe (magnetyczne: notesy, puzzle, zakładki, pocztówki, ramki, tabliczki suchościeralne, kalendarze itp.)
  • produkty dla domu (jak np. tablice edukacyjne, gry i puzzle)

Media Mag

Co więcej, klienci mogą skorzystać z usług znakowania oraz projektowania graficznego, tak aby uzyskać kompletny produkt reklamowy. Media Mag oferuje druk cyfrowy oraz druk UV. Warto dodać, że stosowana w procesie produkcyjnym folia magnetyczna, tak jak i gotowe produkty magnetyczne, posiadają atesty honorowane w całej Europie.

Media Mag

Zarówno goście z branży reklamowej, jak i klienci końcowi, licznie odwiedzili stanowisko podczas targów PROMO SHOW w poszukiwaniu rozwiązań dla firm, a część z nich na pewno zostanie z Media Mag na dłużej.


Więcej newsów z branży TUTAJ.