Logo

Gadżety reklamowe

5 upominkowych inspiracji na jubileusz firmy od marki Nobilia

Jubileusz firmy to nie tylko wyjątkowa okazja do celebracji kolejnej rocznicy, lecz także czas na głębsze zastanowienie się nad wkładem wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu firmy – partnerów biznesowych, klientów oraz pracowników. Nobilia podpowiada, jak podkreślić znaczenie ich zaangażowania i wsparcia poprzez wybór odpowiedniego upominku.

Dobrze dobrany prezent staje się nie tylko gestem wdzięczności, ale również uznaniem za wkład w życie i rozwój firmy. Przedstawiamy pięć kreatywnych pomysłów na świętowanie rocznicy powstania firmy.

Kosz prezentowy z wyjątkową personalizacją

W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się kompozycje prezentowe, które składają się z kilku jakościowych produktów, zamkniętych w pięknych opakowaniach, którym bez problemu można nadać drugie życie. Pionierem w tego typu upominkach jest marka Nobilia, która stale odkrywa smaki, zapachy, nieoczywiste dodatki i szuka nieodkrytych jeszcze połączeń między nimi, aby tworzyć kompozycje idealne na wyjątkowe okazje do obdarowywania w biznesie. Dlatego kompletując prezenty z okazji jubileuszu firmy, warto zwrócić uwagę na kilka linii upominków, które proponuje marka.

Nobilia

Pierwsza z nich to Skład Praski, czyli kompozycje tradycyjnych bakalii zatopionych w aromatycznej czekoladzie, rzemieślniczych karmelków, aromatycznych pierników oraz powideł. Linia Choco Maya, czyli korzenne przyprawy, intensywne kakao czy miód. Ostatnia propozycja to seria Ovocnie, która charakteryzuje się owocami zatopionymi w czekoladzie, smakowitymi bakaliami oraz kruchymi ciasteczkami. Bogata oferta pozwala dobrać kosze jubileuszowe w pełni dostosowane do charakteru firmy. Dodatkowym atutem jest wzbogacenie upominków wyjątkowymi alkoholami, które idealnie komponują się z całością eleganckiego upominku. Takie zestawy może zamówić sama firma z okazji swojego jubileuszu dla zasłużonych pracowników lub zarządu, jak również dla partnerów biznesowych czy kluczowych klientów.

Nobilia

 

Jednak, to nie wszystko! Opakowanie upominku i detale to istotna część każdego kosza prezentowego Nobilia. Starannie zaprojektowane zestawy proponowane są w różnych wariantach, a każdy z nich można spersonalizować na 12 wyjątkowych sposobów – papierowa banderola, wstążka z logo, bilecik z rekomendacją ambasadorów, a może elegancka świeca z logo? Te możliwości podkreślają atrakcyjność prezentu i sprawiają, że jest on jeszcze bardziej osobisty.

Dary dobroczynne

Przekazując darowiznę w imieniu firmy, można wybrać organizację charytatywną lub projekt, który koresponduje z wartościami i misją firmy. Na przykład, firma działająca w branży edukacyjnej może zdecydować się wesprzeć programy edukacyjne dla dzieci, natomiast firma z branży medycznej może przekazać środki na badania lub wsparcie pacjentów. To prosty sposób na wyrażenie swojej wdzięczności i troski o społeczność oraz aktywne uczestniczenie w budowaniu lepszego świata. To z pewnością wyjątkowy, a także wartościowy sposób uczczenia jubileuszu firmy.

Jubileuszowe przyjęcie

Organizacja spotkania jubileuszowego dla pracowników, partnerów i klientów to nie tylko okazja do świętowania osiągnięć firmy, lecz także czas na podziękowanie za ich nieoceniony wkład oraz wsparcie w rozwoju firmy. Tego rodzaju spotkanie może mieć różnorodny charakter – od eleganckiego bankietu po bardziej nieformalne spotkanie w luźnej atmosferze. Niezależnie od formy, jego głównym celem jest stworzenie okazji do wspólnego świętowania oraz umożliwienie interakcji między różnymi grupami interesariuszy firmy.

Eleganckie upominki biurowe

Kolejna propozycja to elegancki zestaw biurowy, wzbogacony o spersonalizowany grawer z dedykowanym tekstem. Taki upominek ma wyjątkowy charakter i wyróżnia się indywidualnym podejściem, a przy okazji jest bardzo praktyczny.

Książka z podziękowaniem

Dodatkowo, wartościowa książka z dedykacją od zarządu firmy lub innych kluczowych osób może być postrzegana jako znaczący gest uznania za osiągnięcia i zaangażowanie. Taka dedykacja może zawierać osobiste słowa podziękowania oraz inspirujące przesłanie, które dodatkowo umocni znaczenie przekazanej książki.

​​Upominki z okazji jubileuszu firmy to nie tylko gest wdzięczności, ale także pomysłowy sposób na okazanie szacunku i uznania za nieoceniony wkład w sukcesy firmy. Okrągłe rocznice, to nie tylko okazja do obdarowywania, lecz także do inspiracji, tworzenia pozytywnego wizerunku oraz kształtowania silnych więzi, które stanowią fundament kolejnych biznesowych sukcesów.


Więcej newsów z branży TUTAJ.