Logo

Inspiracje

Inspiracje na wyjazdy integracyjne z oferty VOYAGER

Zbliża się pora na eventy firmowe na świeżym powietrzu, które są doskonałą okazją do rozdania oznakowanych gadżetów umilających czas w gronie współpracowników! Ekipa VOYAGER proponuje zestaw upominków, które wyeksponują logo marki podczas rozrywkowych okoliczności.

Wiaderko do lodu i napojów z głośnikiem i kolorowymi światłami V2231 łączy wszystkie cechy doskonałej zabawy w jednym gadżecie. Na bardziej aktywne przygody w plenerze przyda się głośnik V7281 z karabińczykiem do przypięcia do torby lub plecaka oraz wersja V0649 z paskiem na nadgarstek.

VOYAGER

Doskonałym pomysłem na wydarzenie plenerowe jest zespołowy piknik, na którym przyda się torba termoizolacyjna V0784, która utrzyma chłód napojów i świeżość owoców. To też dobre okoliczności, by podarować uczestnikom narzędzie wielofunkcyjne V1535 z odczepianymi sztućcami. Przyda się szczególnie w przypadku połączenia pikniku z ogniskiem lub grillem, które można wzbogacić o ekskluzywne upominki reklamowe marki VINGA, takie jak teleskopowy kij do grilla VG032 czy termometr z minutnikiem VG069.

VOYAGER

Outdoorowa impreza wymaga rozrywki w postaci gier zespołowych. I tutaj można skorzystać z oferty ekskluzywnych upominków reklamowych w postaci zestawu dużych kości do gry z drewna sosnowego marki VINGA VG540. Bardziej konkurencyjnych uczestników zadowolą gry taktyczne, takie jak „Molkky” P453.529 czy Kubb P453.519. Zabawę w nieco luźniejszej formie można zapewnić firmowym frisbee V0044 oraz grą zręcznościową V0016, które nadają się do znakowania!

VOYAGER

Nawet przy niskim budżecie da się zadbać o najdrobniejsze detale w postaci ochrony przed słońcem czy otwieraczy do napojów. Upominki takie jak bambusowy nóż kelnerski V7287, czapka z daszkiem V7183 czy okulary przeciwsłoneczne V7375 przydadzą się na integracjach na świeżym powietrzu. W dodatku, wszystkie stanowią wspaniały nośnik dla logo marki!

VOYAGER

VOYAGER skrywa jeszcze więcej artykułów, które umilą obdarowanym pracownikom i kontrahentom wspólnie spędzany czas oraz wzbogacą każde wydarzenie firmowe. Sprawdź pełną listę PONAD 20 inspiracji na integracje firmowe tutaj.


Więcej newsów z branży TUTAJ.