Logo

Inspiracje

Nowość w ofercie Headwear Professionals – czapki z perforowanymi bocznymi panelami

Headwear Professionals przedstawia kolejne dwie tegoroczne nowości. Czapki reklamowe #3975 oraz #3976, których głównym wyróżnikiem są perforowane boczne panele.

Głównym atutem tych produktów są perforowane boczne panele, które stanowią innowacyjne rozwiązanie. Dzięki nim modele te stają się doskonałą alternatywą pomiędzy tradycyjnymi czapkami z daszkiem a popularnymi truckerkami.

Oba modele zostały wykonane z wysokiej jakości, oddychającego materiału Poly Twill, co sprawia, że są one nie tylko wygodne, ale także doskonale sprawdzają się w cieplejsze dni, idealnie nadając się na sezon wiosna-lato. Dodatkowo, dzięki perforowanym panelom, zapewniają one doskonałą wentylację, co sprawia, że są niezastąpionym gadżetem reklamowym podczas upalnych dni.

Wspólną cechą prezentowanych modeli są perforowane boczne panele, ponadto obydwie czapki różnią się kilkoma istotnymi detalami takimi jak rodzaj zapięcia oraz ilość paneli. Model #3975 posiada praktyczne zapięcie na rzep, podczas gdy model #3976 wyposażony jest w plastikowe zapięcie. Czapka #3975 jest modelem 6-panelowym, natomiast #3976 jest czapką 5-panelową.

Headwear Professionals

Warto podkreślić, że model #3976 dzięki swojej konstrukcji z pięcioma panelami i bezszwowym frontem jest doskonałym rozwiązaniem pod nadruki.

Headwear Professionals wprowadzając te innowacyjne modele do oferty, chce dostarczyć swoim klientom nie tylko wysokiej jakości produktów, ale także nowoczesnych rozwiązań, które będą skutecznym gadżetem reklamowym, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim.

Więcej informacji na stronie: KLIKNIJ


Więcej newsów z branży TUTAJ.