Logo

Marketing MIX

Screen Network rozbudowuje swoją sieć w Manufakturze

Screen Network – ogłasza uruchomienie dwóch wielkoformatowych ekranów w łódzkiej Manufakturze. Te nowoczesne nośniki reklamowe należą do najwyższej kategorii ekranów Super Screen.

Łódzka Manufaktura to jedna z największych galerii handlowych w Polsce. Atrakcja turystyczna dla przyjezdnych, miejsce spotkań dla łodzian. To nowe centrum miasta, które łączy świat handlu z kulturą i rozrywką. Centralnym punktem kompleksu jest trzyhektarowy rynek, na którym Screen Network zainstalowało jeden z nowych ekranów. To kluczowy punkt łódzkiej Manufaktury, gdzie organizowane są wydarzenia kulturalne, latem pojawia się plaża, a zimą lodowisko. Drugi ekran znajduje się na parkingu kompleksu i jest doskonale widoczny dla klientów odwiedzających Manufakturę oraz dla kierowców przejeżdżających ulicą Drewnowską – to jedna z kluczowych arterii komunikacyjnych miasta.

Dzięki strategicznej lokalizacji ekrany przyciągają uwagę konsumentów zarówno przed zakupami, jak i po wyjściu z centrum, zapewniając długotrwałą ekspozycję i zwiększając szanse na zapamiętanie reklamowanej marki. Oferują elastyczny model emisji i umożliwiają realizację interaktywnych kampanii, opartych o triggery, bazy danych i rozpoznawanie obiektów. Komunikaty wyświetlane na ekranie trafiają do osób, które są już nastawione na dokonywanie decyzji zakupowych lub poszukiwanie usług, co oznacza, że reklama trafia do osób otwartych na nowe produkty i oferty.

Screen Network

Reklamy wyświetlane na ekranach mogą zostać uzależnione od dowolnego źródła danych i zmieniać się w zależności od pory dnia, pogody, wyniku meczu. Mogą także odliczać czas, jaki pozostał do premiery nowego produktu. Screen Network oferuje również nielimitowaną wymianę spotów w trakcie trwania kampanii w zaledwie kilka minut. Dzięki elastycznemu modelowi emisji wyświetlany spot może mieć dowolną długość, a częstotliwość i termin emisji są dopasowywane do potrzeb klienta.

– Jesteśmy niezwykle dumni z uruchomienia dwóch nowych ekranów w Manufakturze – mówi Agnieszka Godlewska, Prezes Zarządu Screen Network. – Dzięki strategicznej lokalizacji i nowoczesnym technologiom, nasze nośniki zapewnią klientom skuteczne i innowacyjne rozwiązania reklamowe. Manufaktura to bijące serce Łodzi, a nasze ekrany będą integralną częścią tego tętniącego życiem kompleksu, oferując nieograniczone możliwości promocji marek.


Więcej newsów z branży TUTAJ.