Logo

Gadżety reklamowe

VOYAGER: TOP 5 funkcjonalnych, designerskich i nowoczesnych zestawów upominków reklamowych marki B’RIGHT

Upominki reklamowe muszą podążać z duchem czasu. Trafiać w gusta i oczekiwania nowych pokoleń wkraczających na rynek konsumentów. Służyć lepiej i dłużej dzięki jakościowym materiałom i praktycznym funkcjom. Właśnie takie artykuły znajdują się w ofercie B’RIGHT, która oferuje również szeroki zakres produktów z recyklingu.

tam

Funkcjonalne nowości

Plecaki typu roll-top zdobywają coraz większą popularność. Model V1421 doskonale wpisuje się w ten trend. Jego rozwijana konstrukcja oferuje dodatkową przestrzeń. Posiada też nieprzemakalną powłokę przydatną w wymagających warunkach pogodowych. Jest doskonały do użytku w mieście. Kosmetyczka z RPET V1403 została zaprojektowana z myślą o komforcie i ułatwieniu organizacji wielu drobnych artykułów pielęgnacyjnych.

VOYAGER

Pełen pakiet na podróż

Pojemny plecak V0045 z przegrodą na laptopa i wieloma kieszonkami do organizacji bagażu to przydatny prezent dla klientów z dynamicznym stylem życia. Dodatkowe miejsce dostarczy duża saszeta V0046 o korespondującym designie. Wraz z kosmetyczką V0047 stanowią jednolity stylowy zestaw podróżny. W dodatku są wykonane z poliestru z recyklingu!

VOYAGER

Szybki miejski wypad

Wygodny plecak na laptopa V0854 to idealny towarzysz miejskich aktywności. Jego workowata konstrukcja zapewnia komfort noszenia. Warto zamówić go w parze z saszetą V0852, którą można nosić na biodrach lub przepasać przez ramię. Te upominki reklamowe nadają się świetnie do znakowania metodą DTF, dzięki której efektownie wyeksponują logo marki. Oba produkty zostały wykonane z poliestru z recyklingu.

VOYAGER

Trio z recyklingu do użytku codziennego

Oznakowane prezenty firmowe działają najskuteczniej, jeśli towarzyszą obdarowanym w różnych aspektach codziennego życia. Zestaw składający się z plecaka z miękką przegrodą na laptopa V0854, torby sportowej V7288 oraz worka ze sznurkiem V4869 wyposaży klienta do pracy biurowej, ale też na siłownię, spacer, piknik lub na zakupy! Te upominki zawierają RPET, bawełnę z recyklingu lub mieszankę obu, więc ich zakup zapobiega marnowaniu surowców wtórnych.

VOYAGER

Sprzęt z bambusową obudową

Sprzęt elektroniczny z mniejszą zawartością tworzyw sztucznych to odpowiedzialny wybór dla marek szukających alternatywnych form promocji. Składana ładowarka V0189, hub USB V7283 i bezprzewodowy power bank o pojemności 8000 mAh V0053 z możliwością grawerowania logo na obudowie to idealne narzędzia do promocji marki w domach i w biurach!

VOYAGER

Więcej artykułów od marki B’RIGHT, oferujących odpowiedzialną promocję z wykorzystaniem przydatnych funkcji, ciekawego designu i materiałów z recyklingu, dostępnych jest pod tym linkiem.

www.axpol.com.pl


Więcej newsów z branży TUTAJ.