Logo

Marketing MIXGadżety reklamoweMedia & maszyny

Nowi wystawcy na PROMO SHOW 2025

Trwają prace nad Międzynarodowymi Targami Reklamy i Druku PROMO SHOW. Obok wystawców, którzy są obecni od samego początku, do wydarzenia dołączają nowe firmy. Event odbędzie się 29-30 stycznia 2025 w EXPO XXI Warszawa.

PROMO SHOW to największe Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku w pierwszej połowie roku. To kompleksowa oferta dla przedstawicieli szeroko rozumianej branży reklamy i druku. Inspiracje znajdą tutaj zarówno poszukujący gadżetowych nowości, tekstyliów reklamowych, poligrafii reklamowej, eventów, a także opakowań. Jak co roku wybrane zostaną również najlepsze gadżety reklamowe w konkursie SUPER GIFT – w każdej edycji wystawcy zgłaszają ponad 120 propozycji gadżetów reklamowych.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z sukcesu targów PROMO SHOW. Po każdej edycji mamy sporo zapytań o wolne stoiska. Podczas kolejnej edycji, do stałego grona wystawców, dołączyły nowe firmy z rodzimego rynku, oraz sporo nowych dostawców z zagranicy w tym z: Niemiec, Hiszpanii, Czech czy Chin – mówi Monika Opałka, Dyrektor Sprzedaży w OOH magazine, organizator targów.

Wśród nowych firm znalazły się między innymi:

Pełna lista wystawców dostępna jest TUTAJ.

Targi w ubiegłym roku zgromadziły ponad 270 wystawców, 600 brandów i blisko 9000 zwiedzających oraz niemal 1900 reprezentantów z ponad 30 krajów.

Organizator jako jedyny w branży realizuje Wieczór Wystawców, który jest traktowany jako nieformalny trzeci dzień targów.

Przypominamy ostatnią edycję w filmowej odsłonie:

Jesteś zainteresowany stoiskiem podczas PROMO SHOW 2025?
Napisz: monika@oohmagazine.pl


Więcej materiałów w podobnej tematyce można przeczytać TUTAJ.