Logo

Marketing MIX

Anna Nowakowska opuszcza Clear Channel.

31 lipca 2007 r. odchodzi ze stanowiska Dyrektora Marketingu Clear Channel Poland. Do czasu zakończenia procesu rekrutacji i zatrudnienia nowej osoby, operacyjne zarządzanie Działem Marketingu przejmie Agnieszka Zawistowska, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Clear Channel. 
 

Nowakowska piastowała stanowisko Dyrektora Marketingu Clear Channel Poland od stycznia 2003 r. Wcześniej była zatrudniona jako Marketing Manager w firmie Plakanda International Poland, a od 1999 r. po przejęciu firmy przez międzynarodowy koncern Clear Channel Communication, pełniła także tą funkcję w strukturach polskiego oddziału koncernu.

 
Zarząd Clear Channel Poland podjął decyzję o kontynuowaniu współpracy z Anną Nowakowską w zakresie komunikacji marketingowej i public relations. W tej sprawie podpisano list intencyjny, a szczegółowy zakres współpracy zostanie określony na początku sierpnia. Anna Nowakowska pozostanie także członkiem Rady Nadzorczej PBO, ponieważ obustronną intencją jest współpraca nad projektem badań reklamy zewnętrznej w przyszłości.

Powierzenie tymczasowego zarządzania zespołem marketingu Agnieszce Zawistowskiej nawiązuje do jej wcześniejszego doświadczenia zarówno w zakresie prowadzenia marketingu jak również w dziedzinie reklamy
zewnętrznej. Zanim dołączyła do Clear Channel była przez 4 lata Dyrektorem Marketingu w Ruch SA, a w latach 1997 – 2002 pracowała w branży reklamy zewnętrznej – początkowo w dziale sprzedaży Plakanda International Poland, a następnie w firmie Videowall jako Dyrektor Sprzedaży.