Marketing MIX Sylwestrowe szaleństwo pod patronatem Outdoor Media

Sylwestrowe szaleństwo pod patronatem Outdoor Media

107
0

Studio Artystyczne zaprasza na imprezę sylwestrową pod hasłem I LOVE HOUSE. Jej celem jest rozpowszechnienie idei dobrej zabawy oraz muzyki w towarzystwie ludzi pozytywnie nastawionych do świata, w imię szacunku i wzajemnego porozumienia. W tym wydaniu to swego rodzaju hołd dla muzyki House. Zapowiada się niepowtarzalne wejście w nowy rok pod hasłem PEACE & LOVE !

Gigantyczna przestrzeń w Centrum Sztuki Japońskiej Manggha daje nieograniczone możliwości na wykorzystanie unikalnego wystroju, oprawy artystycznej, oraz wszystkich nowości technicznych z zakresu wizualizacji, oświetlenia oraz nagłośnienia. Sylwestrowe szaleństwa odbywać się będą na dwóch scenach. „LOVE ARENA” to połączenie sali konferencyjnej oraz lobby co daje powierzchnie ok. 500 m2. Performance show przygotowane zostanie przez grupę teatralną „SAO: sztuka – awangarda – ogień” oraz “ANGELS OF LOVE”.

Hol główny z tarasem o powierzchni 200 m2 zostanie przekształcony w „VIP GOLD”. Specjalna oprawa muzyczno – wizualna, pokazy taneczne oraz przepiękny widok na Wawel dostarczą niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo przygotowany ogródek, będzie jednocześnie strefą dla palących.

Studio Artystyczne tworzą osoby z dużym doświadczeniem w organizacji tego typu wydarzeń: promotorzy, producenci oraz polscy i zagraniczni dj’e. Reprezentują oni zarówno prestiżowe agencje bookingowe, jak i wytwórnie płytowe. Królować będą przeróżne gatunki muzyki elektronicznej z pogranicza old house, funky, electro, deep, tribal, minimal, progressive, tech…

I Love House daje niepowtarzalną okazję do stworzenia pierwszego na tak wielką skalę wydarzenia kulturalnego w Krakowie. Dodatkowym zamiarem organizatorów, jest wsparcie osób potrzebujących ze stowarzyszenia pomocy dzieciom i rodzinie „Siemacha”.

Wszystkie informacje, dostępne są na stronie www.ilovehouse.pl  gdzie istnieje możliwość rezerwacji, oraz zakupu biletów.