Marketing MIX Clear Channel Poland – Społecznie odpowiedzialni

Clear Channel Poland – Społecznie odpowiedzialni

89
0

Clear Channel Poland uhonorowana tęczowym dyplomem Fundacji SOS Wioski Dziecięce za regularne wsparcie Fundacji oraz nieustanną chęć niesienia pomocy tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują – dzieciom z domów dziecka.

Od lat Clear Channel Poland zaangażowana jest w pomoc Fundacji SOS Wioski Dziecięce. Jako partner medialny fundacji wspiera ją w pozyskiwaniu funduszy niezbędnych do tworzenia Wiosek SOS, w których osierocone dzieci mogą zamieszkać wraz z rodzeństwem i rodzicami zastępczymi.
„Zdajemy sobie sprawę jaka jest siła reklamy zewnętrznej i dlatego z pełnym przekonaniem angażujemy się w projekty mające na celu kształtowanie postaw społecznych. Szczególnie bliski jest nam los najmłodszych dlatego aktywnie wspieramy wszelkie programy zainicjowane przez fundacje tj. SOS wioski dziecięce czy też United Way- mówi Agnieszka Zawistowska Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

Clear Channel Poland. Clear Channel od lat wspiera kampanie, akcje i organizacje społeczne. Jest również inicjatorem i organizatorem programu ekologicznego „Pomóżmy kasztanowcom”.