Marketing MIX Nowy PR Manager Best Media

Nowy PR Manager Best Media

87
0

Daria Kopicera dołączyła do zespołu Best Media – wydawcy magazynu OUTDOOR MEDIA, katalogów branżowych oraz organizatora targów Outdoor&Media Expo. 24 letnia absolwentka dziennikarstwa i komunikacji na poznańskiej uczelni WSUS objęła stanowisko PR Managera.

Od początku studiów zdobywała doświadczenie zawodowe w różnych firmach w Polsce i za granicą, jednak zawsze wiedziała, że najlepiej będzie czuła sie w public relations i taki objęła sobie cel. Przygodę z PR rozpoczęła już na drugim roku studiów. Po kilku promocjach w firmie Finlandia Polska zajęła stanowisko asystentki przy organizacji imprez i promocji na terenie Polski.
Kolejnymi etapami była praca w Turcji i Wielkiej Brytanii. W sieci restauracji „OO” była supervisorem. Jednocześnie została managerem ds. promocji i eventów jednego z londyńskich klubów. W zeszłym roku wróciła do kraju na stałe. Podjęła pracę w firmie outsourcingowo consultingowej „Capgemini” w projekcie Schneider Electric United Kingdom & Ireland. Stanowisko PR Managera Best Media obejmie w II połowie lutego.

– Jestem osobą, która nie potrafi prowadzić monotonnego trybu życia. Lubię być ciągle w ruchu, poznawać ciekawych ludzi, od których mogę nauczyć się czegoś interesującego i wartościowego. Taką możliwość daje mi właśnie stanowisko PR managera w Outdoor Media, dlatego będę starała się sprostać zadaniu i zdobywać kolejne cenne doświadczenia zawodowe. Uważam że będzie dawało mi to niesamowitą satysfakcję, co jest moim zdaniem podstawą, by dobrze wykonywać swoją pracę – mówi Daria Kopicera.

Do jej obowiązków będzie należeć pełna obsługa działań public relations magazynu OUTDOOR MEDIA, kontakt z zagranicznymi partnerami i klientami wydawnictwa, nadzorowanie udziału w targach branżowych oraz projekty sponsorskie.

– Daria zajmie się opracowaniem re-lunchu magazynu oraz zmiany naszej strony internetowej. Bazując na opiniach naszych reklamodawców i czytelników zamierzamy dążyć do pozycji lidera na rynku wydawnictw branżowych w naszym sektorze – mówi Robert Załupski, General Manager wydawnictwa.

Daria Kopicera interesuje się technikami PR, sportem i podróżami. Wolny czas  poświęca wychowywaniu swojego niesfornego pupila, 10 miesiecznego amstaffa – Chucka.