Marketing MIX Cityboard Media i architekci o reklamie zewnętrznej w Gdańsku

Cityboard Media i architekci o reklamie zewnętrznej w Gdańsku

101
0

Cityboard Media, sponsor cyklu wystaw „Architektoniczne punkty odniesienia – Honorowa Nagroda SARP 1966-2006”, zaprasza na konferencję i dyskusję panelową „Informacja wizualna i reklama w przestrzeni publicznej”, która odbędzie się we wtorek, 26 lutego 2008 roku o godzinie 18.00 w Gdańsku, w Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, przy ul. Jaskółczej 1.

Konferencja i dyskusja panelowa, których gospodarzem jest Cityboard Media, jest częścią ogólnopolskiego projektu realizowanego wspólnie ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP. Projekt składa się z cyklu wystaw „Architektoniczne punkty odniesienia – Honorowa Nagroda SARP 1966-2006”, odbywających się w siedmiu największych miastach Polski. Celem wystaw jest skonfrontowanie przykładów dziedzictwa architektury współczesnej w Polsce z aktualną praktyką architektoniczną oraz zainicjowanie dyskusji nad miejscem wybitnych dzieł architektury w pejzażu miejskim i życiu gospodarczym współczesnej Polski.

Celem dyskusji panelowej, która odbędzie się 26 lutego w Gdańsku, jest omówienie sposobów współistnienia informacji wizualnej, reklamy i architektury, które pozytywnie wpłyną na wygląd i funkcjonowanie polskich miast.

Uczestnikami spotkania będą architekci, przedstawiciele władz lokalnych, przedstawiciele branży reklamy zewnętrznej oraz mediów, a także mieszkańcy miasta.

Dyskusję poprowadzą: dr Adam Czyżewski, komisarz wystawy „Architektoniczne punkty odniesienia – Honorowa Nagroda SARP 1966-2006” oraz Robert Załupski, reprezentujący OUTDOOR MEDIA.