Marketing MIX Wejchert gościem IAA YP

Wejchert gościem IAA YP

81
0

Już w najbliższy czwartek, 20 marca o godzinie 19 w Multikinie Złote Tarasy, odbędzie się kolejne spotkanie zespołu IAA Young Professionals, którego gościem specjalnym będzie Łukasz Wejchert, prezes grupy Onet.pl. Brak określonego, doprecyzowanego tematu spotkania jest całkowicie zamierzony, ponieważ Wejchert zgodził się odpowiedzieć na każde pytanie od zespołu IAA YP!

Pytania do . . .

Czwartkowe spotkanie zespołu IAA YP z gościem specjalnym ma dość nietypowe reguły – aby maksymalnie wejść w interakcję z odbiorcami, podjąć z nimi aktywny dialog, Łukasz Wejchert nie narzucił konkretnego tematu, a zgodził się odpowiedzieć na wszystkie pytania przygotowane wcześniej przez zespół. Dzięki przyjęciu takiej formuły spotkania, stanie się ono realną platformą wymiany wiedzy pomiędzy praktykiem branży komunikacji marketingowej a IAA YP!

Łukasz Wejchert

Łukasz Wejchert jest absolwentem dublińskiego Portobello Business College (finanse i ekonomia). Pierwszą pracę zaczął na studiach w Browarach Carlsberga w Kopenhadze oraz Merrill Lynch w Londynie. Po obronie dyplomu w 1995 roku znalazł zatrudnienie w Polsce w warszawskich oddziałach ING Barings oraz Deutsche Morgan Grenfell. Specjalizował się w analizach rynku kapitałowego. Związany z Telewizją TVN od chwili jej powstania (1997 rok). Pełnił funkcję asystenta wiceprezesa Zarządu. Zajmował się również m.in. analityką finansową. W 1999 należał do głównych pomysłodawców i założycieli Tenbit.pl – polskiego wortalu rozrywkowego. Od 2002 roku związany z największym polskim portalem internetowym Onet.pl. Na początku jako wiceprezes, a od czerwca 2004 roku – prezes Zarządu.

*******

Ideą powstania IAA Young Professionals jest stworzenie platformy wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy światem agencji reklamowych, mediów i klientów, czyli wszystkich stron zaangażowanych w tworzenie komunikacji marketingowej. YP to również liczne wyzwania i pasjonujące formy pracy oferowane osobom dopiero rozpoczynającym swoją karierę, a chcącym sprawdzić się podczas działania!