Marketing MIX IAA Young Professionals dla kreacji

IAA Young Professionals dla kreacji

101
0

„Kreacje dla kreacji” to cykl spotkań, organizowanych przez IAA Young Professionals, a przeznaczonych dla młodych kreatywnych! Już 15 kwietnia będzie można określić swoją ścieżkę kariery w kreacji, a 16 – spotkać się z Ludwikiem Berezowskim, dyrektorem kreatywnym francuskiej agencji Aart Design!

IAA Young Professionals równolegle do organizacji otwartych spotkań z praktykami branży komunikacji marketingowej, rozpoczęło serię wewnętrznych, profilowanych warsztatów, szkoleń, dostępnych tylko dla członków IAA YP. W kwietniu te dwie formy spotkań powiąże jeden temat – kreacja.

Kreacja dla kreacji

15 kwietnia o godzinie 18.30, podczas szkolenia „Stwórz swoją karierę”, młodzi twórcy będą mogli dowiedzieć się jak precyzyjnie zaplanować swoją karierę, czy dobre portfolio stanowi 100% sukcesu i gdzie szukać możliwości rozwoju. Szkolenie przygotowane zostanie przez Aquent, globalną firmę, specjalizującą się w rozwiązaniach rekrutacyjnych dla sektora kreacji, marketingu i komunikacji.

Natomiast 16 kwietnia o godzinie 19.00, zespół IAA YP zaprasza na spotkanie z Ludwikiem Berezowskim, założycielem i dyrektorem kreatywnym francuskiej agencji Aart Design, specjalizującej się w tworzeniu systemów identyfikacji wizualnej i broadcast design.

Zarówno szkolenie, jak i spotkanie z gościem specjalnym, będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych, jednak liczba miejsc jest ograniczona, więc należy potwierdzić swoją obecność pod adresem: a.kucinska@iaa.org.pl