Marketing MIX Pierwsza konferencja Digital Signage

Pierwsza konferencja Digital Signage

63
0

Firma NEC Display Solutions Europe GmbH zaprasza na pierwszą w Polsce konferencję poświęconą tematyce Digital Signage, która odbędzie się we wtorek 16 września 2008 w Hotelu Boss w Warszawie – Miedzeszyn. Tematem konferencji będą rozwiązania systemowe wspierające komunikację z klientem za pomocą przekazu cyfrowego, wielkoformatowych monitorów oraz projektorów NEC.

Konferencja o charakterze plenarnym, na której zaprezentujemy również specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania treścią i pomiarem efektywności reklamy cyfrowej, będzie uzupełniona praktycznymi warsztatami, podczas których każdy Uczestnik będzie mógł samodzielnie zaprojektować kampanię reklamową a następnie ją uruchomić i wyświetlić według własnego scenariusza i harmonogramu.

Efekty swojej pracy będzie można zaprezentować on-line na profesjonalnych monitorach i projektorach lub wysłać przez Internet analogicznie jak w przypadku rzeczywistych, współczesnych projektów reklamowych. Podczas konferencji będzie można poznać opinie i skorzystać z doświadczeń firm, które już zainwestowały w rozwiązania Digital Signage.

Termin zgłoszeń do 6 września 2008. Konferencja Digital Signage to pierwsza tego typu impreza organizowana w Polsce.

Patronem medialnym wydarzenia jest OUTDOOR MEDIA oraz PROMO EXPO 2009.

Zobacz więcej