Marketing MIX NOWE OBLICZE NEWS OUTDOOR

NOWE OBLICZE NEWS OUTDOOR

59
0

Nowy serwis www.newsoutdoor.pl  jest od września 2008 dostępny w sieci. Stanowi kolejny element w procesie podnoszenia standardu obsługi klienta w News Outdoor Poland. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań zarządzania treścią Red Dot nowa strona WWW stanie się prostym w obsłudze narzędziem, dzięki któremu Klienci News Outdoor Poland na bieżąco będą informowani o wszelkich zmianach, będą też mogli samodzielnie dokonywać rezerwacji i zakupu nośników w ramach promocji Hot Sale (Gorąca Końcówka Miesiąca).

Nowoczesna, oszczędna i przyjazna szata graficzna nowego serwisu WWW zapewnia ofercie News Outdoor oprawę podkreślającą dbałość o estetykę i wysoką jakość nośników. Polski oddział News Outdoor Group dostosowuje w ten sposób swoją identyfikację wizualną do nowej, zmienionej w listopadzie zeszłego roku identyfikacji korporacyjnej.

Projekt strony i realizację projektu zapewniła firma K2 wyłoniona w drodze przetargu we wrześniu 2007 roku .

Reddot CMS to nie tylko narzędzie do modyfikacji treści serwisów WWW, ale rozwiązanie pozwalające na dynamiczne zarządzanie informacjami publikowanymi w Internecie. Elastyczność oraz szerokie możliwości sprawiają, że procesy realizacyjne są dużo prostsze, a co za tym idzie dużo sprawniejsze. Wykorzystane do realizacji serwisu News Outdoor Poland pozwoliło na szybkie stworzenie serwisu zgodnego z potrzebami klienta. Umożliwiło pełną współpracę obu stron przy modyfikacjach treści, oraz zarządzanie wersjami językowymi. – mówi Kinga Kieres, Dyrektor Działu IT K2 Internet S.A.