Marketing MIX Biesiadne lato z Kasztelanem

Biesiadne lato z Kasztelanem

29
0

30 maja rozpoczyna się sezon biesiadnych imprez plenerowych z marką Kasztelan (Carlsberg Polska). W tym roku odbędą się w  formułach: Kasztelańskie Dni Miast i Biesiady Kasztelańskie.

Inauguracja Kasztelańskich Dni Miast odbędzie się 30 maja w Sierpcu i w Brodnicy, natomiast inauguracyjna impreza Biesiad Kasztelańskich będzie miała miejsce w Płocku, w dniu 27 czerwca b.r. Wystąpią liczne gwiazdy sceny muzycznej, m.in. Maryla Rodowicz, Budka Suflera, Kombi, Doda, Golec Orkiestra czy September. 30 maja w ramach Kasztelańskich Dni Sierpca wystąpi Golec uOrkiestra oraz Doda, która następnego dnia wystapi także w ramach Kasztelańskich Dni Brodnicy. Kolejne Kasztelańskie Dni Miast odbędą się w Makowie, Przasnyszu, Sochaczewie, Nowym Dworze Mazowieckim, Rypinie i Nowym Mieście Lubawskim. Zabawa w ramach Biesiad Kasztelańskich 2009 odbędzie się natomiast w Płocku, Ciechanowie, Mławie, Łowiczu, Kutnie i Włocławku.
Kasztelan przygotował biesiadną halę ze sceną i z ogródkiem piwnym mieszczącą kilkaset osób. Uczestnicy będą mogli także poznać tajniki warzenia piwa odwiedzając przygotowany przez Kasztelana mini browar. W tym miejscu biesiadowicze skosztują specjalnie przygotowanych na tę okazję przez Kasztelana piw smakowych, przyjrzą się historycznym etykietom, wykorzystywanym na przestrzeni lat, zdobytym przez markę medalom i nagrodom za jakość piwa, a także będą mogli zdobyć unikalną wiedzę na temat pasjonującego procesu produkcji piwa.

Informacja o Biesiadach Kasztelańskich i Kasztelańskich Dniach Miast komunikowana będzie w prasie, outdoorze i wybranych punktach sprzedaży poprzez specjalnie przygotowane promocje konsumenckie – konsumenci, którzy dokonają zakupu 4 dowolnych piw marki Kasztelan w wybranych sklepach otrzymają specjalny kupon upoważniający do odbioru dodatkowego piwa podczas biesiadnej imprezy w danym mieście. Informacje na temat wszystkich biesiadnych imprez będą dostępne na stronie internetowej Browarkasztelan.pl.