Marketing MIX Interaktywne nośniki od Adumy

Interaktywne nośniki od Adumy

31
0

Na rynku pojawiła się firma Aduma specjalizująca się w tworzeniu interaktywnych nośników reklamowych. W swojej ofercie firma ma m.in. podłogę interaktywną iFoot, stół interaktywny, bar interaktywny oraz interaktywną witrynę sklepową. Zajmuje się sprzedażą i wypożyczaniem interaktywnych nośników oraz tworzeniem dla nich odpowiednich efektów wizualnych. Działalność firmy jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie na nowoczesną i zaskakującą reklamę na polskim rynku.

Podłogę interatkywną iFoot można zobaczyć codziennie w galerii handlowej Solaris w Opolu, gdzie znajduje się jedna ze stałych instalacji. Każdy może pochodzić po pękającym lodzie lub pograć w kosmiczną piłkę. Firma przygotowuje kolejne wdrożenia w galeriach handlowych i klubach.

Aduma zaprezentowała ostatnio interaktywną podłogę diodową, którą można zastosować nawet w silnie oświetlonych miejscach. Firma deklaruje, że jest w stanie stworzyć dowolny produkt interaktywny reagujący na ruch i dotyk. Najnowszy stół interaktywny, oprócz wykrywania dotyku, będzie umożliwiał komunikację z telefonem komórkowym użytkownika za pomocą technologii bluetooth.