Marketing MIX ?OOH magazine? oraz NOTUS rozpoczynają współpracę

?OOH magazine? oraz NOTUS rozpoczynają współpracę

58
0

– Przedstawiciele branży reklamowej to jedna z najbardziej prestiżowych grup zawodowych. Wraz z marketerami stanowią interesującą grupę potencjalnych klientów – zarówno dla magazynu OOH magazine jak i Domu Kredytowego NOTUS, brokera usług finansowych. Pierwszym elementem rozpoczętej właśnie współpracy, w ramach której wydawnictwo zostanie partnerem DK NOTUS, jest nowa kampania reklamowa wykorzystująca mix mediów OOH magazine – mówi Magdalena Miętkiewicz, PR Manager OOH magazine.

Główny nacisk w kampanii będą stanowiły działania internetowe wykorzystujące: portal oohmagazine.pl, newsletter Magazynu oraz sam Magazyn. Całość działań będzie elementem kampanii B2B skierowanej do czytelników i reklamodawców OOH magazine.

– Grupa docelowa OOH magazine jest idealnym odbiorcą i beneficjentem takich programów jak np. Klub Finansowy ProNOTUS. Jesteśmy mile zaskoczeni korzyściami, jakie uzyskują klienci w postaci atrakcyjnych rabatów już na jego starcie. Opieka jednego z ponad 250 doradców biznesowych i kolejne, wymierne korzyści w przypadku podpisania umowy kredytowej: bony na wyposażenie mieszkań czy też ich ubezpieczenia przekonały nas od razu do szerszej współpracy – dodaje Miętkiewicz.

Magazyny można będzie znaleźć w oddziałach DK NOTUS w całym kraju. Firmy zapowiadają także współpracę merytoryczną i dziennikarską. Nie wykluczają innych wspólnych działań marketingowych.

OOH magazine to miesięcznik z rynku szeroko pojętej reklamy out of home: outdoor&indoor, point of sale, Digital Signage, visual&print, eventy. Wydawca jest także operatorem portalu marketingowego www.oohmagazine.pl

Dom Kredytowy NOTUS S.A. jest trzecim co do wielkości pośrednikiem na rynku kredytów hipotecznych w Polsce. W roku 2008 za jego pośrednictwem wypłacono kredyty na łączną sumę 1,63 mld PLN. Firma powstała w marcu 2004 roku z inicjatywy pięciu jej obecnych udziałowców. Obecnie zatrudnia 256 doradców pracujących w 20 placówkach na terenie całego kraju. Przyjęty model funkcjonowania zakłada jedną placówkę firmy – centrum finansowe w każdym z miast. DK NOTUS jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych oraz Związku Pracodawców Firm Doradztwa Finansowego.