Marketing MIX Rage-Race 2009 nadchodzi!

Rage-Race 2009 nadchodzi!

17
0

Sześćdziesiąt luksusowych aut, 23 000 KM, gwiazdy i piękne funkcjonariuszki Rage-Race Patrol w jednym miejscu. To ostatnie przygotowania do startu Rage-Race 2009, które będzie można zobaczyć w Galerii Mokotów 2 lipca od godziny 15:00.

Zespoły zakwalifikowane do startu w trzeciej edycji Rage-Race po raz pierwszy razem pojawią się na podziemnym parkingu warszawskiej Galerii Mokotów we czwartek 2 lipca. Tutaj, w atmosferze pełnego oczekiwania na start, zostaną ostatecznie przygotowane. Do każdego auta zostanie zamontowany między innymi lokalizator GPS, dzięki któremu podczas trwania imprezy kibice będę mogli na stronie www.rage-race.pl sprawdzać, gdzie w danym momencie znajduje się załoga, której kibicują.

Na briefing załóg do Galerii Mokotów zaproszony został gość specjalny – 10 letnia Ania z fundacji „Mam marzenie”. Młoda miłośniczka motoryzacji będzie miała okazję poznać wszystkich uczestników Rage-Race 2009 i podyskutować na temat aut biorących udział w tegorocznej edycji imprezy.

W stawce Rage-Race 2009 pojawią się załogi z poprzednich edycji Rage-Race i zupełnie nowi fascynaci rywalizacji i dobrej zabawy.

– Mieliśmy tyle zgłoszeń, że zdecydowaliśmy się zwiększyć liczbę miejsc do 60. Tak duże zainteresowanie startem w RR09 utwierdza nas w przekonaniu, że Rage-Race to dobry pomysł – mówi Robert Rasiński, pomysłodawca i jeden z organizatorów imprezy.

Wśród załóg Rage-Race 2009 zobaczymy między innymi Aston Martina Vanquish, Chevroleta Corvette Z06, a także całe „rodzinki” Porsche: 911, 911 S, 911 turbo, 997 4S, Cayenne GTS Limited, Cayenne Turbo S Techart Magnum i BMW – Z3, Z4, X5.

W Rage-Race pojawią się także dwaj przedstawicieli klasyki: Buick Riviera z 1964 w barwach MotoAllegro/OtoMoto oraz Mercedes 450SL z 1978, którego właściciel wystartuje w Rage-Race, jako zwycięzca konkursu przeprowadzonego przez MotoAllegro/OtoMoto.

– Rage-Race 2009 będzie wyjątkowy. Po raz pierwszy wystartują w nim zespoły z zagranicy, a stawka obfitować będzie w załogi gwiazd – dodaje organizator.

Przypomnijmy, wśród uczestników Rage-Race 2009 pojadą Vito Casetti – dziennikarz, Conrado Moreno –propagator kultury hiszpańskiej w Polsce oraz Patrycja Kazadi – piosenkarka i aktorka młodego pokolenia. Wszyscy pojadą w zespole Martini trzema 400-konnymi Ferrari 360 Modena.

Do grona uczestników 3. edycji Rage-Race dołączył także Marek Kamiński, który wystartuje BMW 330Ci z numerem 73 w zespole „Polarnicy”.

Na starcie pojawi się przyjaciel Rage-Race – Jerzy Dziewulski w Ultimie GTR, która po udoskonaleniu w ciągu ostatniego roku osiągnęła bagatela 800 KM.

Jako kierowca zespołu Highspeed pojedzie Patrycja Stępniewska – jedyna przedstawicielka płci pięknej biorąca udział w wyścigach rallycross w Polsce.

– Zaskoczenie i radość, to pierwsza reakcja na propozycję startu w Rage-Race 2009. Uwielbiam szalone wyzwania. Cieszę się, że mam okazję dołączyć do grona uczestników tegorocznej edycji Rage-Race – powiedziała Patrycja Stępniewska.

Tym razem nie na ringu, ale na trasie Rage-Race będzie walczył o jak największą liczbę punktów Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, który wystartuje w zespole Sharks Divers Team tajemniczym Dodgem Ram 2500 z numerem 111.

Reprezentantem wagi ciężkiej w Rage-Race 2009 będzie załoga BukisBetCRIS.com, która wystartuje specjalnie przygotowanym Hummerem H2. Auto ma 2,30 m wysokości, 40 calowe chromowane felgi oraz 6 litrowy wzmocniony silnik. Imprezowego klimatu dodaje system nagłośnienia o mocy 3000V.

Uczestników tegorocznego edycji Rage-Race czekają trzy dni zmagań, adrenaliny i dobrej zabawy. Ponad 1500 kilometrów trasy i kilkanaście „niespodziewanych” zadań do wykonania.

Rage-Race 2009 wystartuje z Warszawy, przejedzie przez Łódź i Poznań. Wielki Finał planowany jest w Sopocie. Oczywiście, to nie jedyne miasta do jakich przyjadą uczestnicy Rage-Race 2009.

Chcesz wiedzieć więcej? Bądź z nami od 2 do 4 lipca i szukaj nowych informacji na stronie www.rage-race.pl

Stałe relacje z imprezy znajdziesz na stronach www.rage-race.pl i www.moto.wp.pl oraz na falach Eski Rock.

Sponsorami Rage-Race 2009 są firmy: Martini, BetCRIS i ESPN Classic.

OOH magazine jest patronem Rage-Race