Marketing MIX Hardworkers kupują balon i szukają inwestora

Hardworkers kupują balon i szukają inwestora

86
0

Firma Hardworkers zamierza zakupić powłokę balonu o pojemności ok. 4200 m3, którego powierzchnia reklamowa wynosi 1000 m2. W związku z tym poszukuje partnera zainteresowanego wynajmem powierzchni powłoki jako nośnika reklamy. Cechy nośnika to przede wszystkim:

– Imponujący rozmiar – Wysokość 25m, średnica 18m to wymiary porównywalne z kilkupiętrową kamienicą. Całkowita powierzchnia reklamowa wynosi ponad 1.000 m2! To więcej niż 60 billboardów!

– Zdolność przyciągania uwagi – widok swobodnie unoszącego się balonu zawsze fascynuje i przyciąga wzrok.

 

 – Widok lecącego balonu zawsze wywołuje żywe emocje. Sympatia, z jaką postrzegane są balony, automatycznie udziela się reklamowanym przez nie firmom, produktom i usługom.

– Fotogeniczność – obiekt reklamowy jest chętnie i często fotografowany oraz filmowany. Zdjęcia balonów trafiają nawet do rodzinnych albumów.

– Powolne przemieszczanie się w powietrzu zapewnia łatwe odczytywanie przekazu reklamowego.

Oferta daje możliwość zachowania optymalnych kosztów współpracy. Ewentualny inwestor będzie finansował jedynie wyszycie logo na powłoce (dowolny rozmiar i kolorystyka) oraz ponosi opłaty za wynajem powierzchni i prezentację logo podczas lotów i ekspozycji. Partner Hardworkers przez cały okres obowiązywania umowy zachowa prawo do wykorzystania puli lotów na użytek własny, co daje dodatkowe możliwości sponsorowania nagród i upominków dla wyróżnianych pracowników lub klientów.
Spółka Hardworkers ponosi koszty zakupu samego balonu (ok. 250 000 zł netto) i sprzętów komplementarnych (m.in. samochód z przyczepką do transportu, nawigacja), jego utrzymania i ubezpieczenia oraz wykonuje działania związane z rejestracją statku powietrznego.