Marketing MIX Słodka Kolekcja Sportowa w ofercie Słodkich Upominków

Słodka Kolekcja Sportowa w ofercie Słodkich Upominków

0

Firma Słodkie Upominki – specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji słodyczy reklamowych  – wprowadziła do swojej oferty Słodką Kolekcję Sportową.

Firma Słodkie Upominki wprowadziła do swojej oferty Słodką Kolekcję Sportową. Jest ona odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku – w kontekście sportowych gadżetów reklamowych – związane ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej Euro 2012.

Słodka Kolekcja Sportowa obejmuje kilkanaście produktów reprezentujących różne kategorie – począwszy od lizaków, poprzez drażetki, na czekoladzie kończąc. Na szczególną uwagę zasługują Drażetki w Blistrze oraz Czekoladowi Piłkarze. W przypadku pierwszego produktu istnieje możliwość ułożenia drażetek w rzędach kolorystycznych zgodnie z zamówieniem klienta. Tym samym kolory drażetek mogą korespondować z barwami klubowymi lub też z kolorami logotypu sponsora. Drażetki w blistrze mogą być wykorzystywane zarówno w działaniach autopromocyjnych, jak i jako element uzupełniający dużych akcji marketingowych. Z kolei Bombonierka z 11 Czekoladowymi Piłkarzami – na której w ramach personalizacji możemy umieścić godło klubu piłkarskiego – może stanowić elegancki słodki upominek.

W ofercie firmy znajduje się ponad 200 standardowych produktów. Odpowiednio zaprojektowana grafika stwarza możliwość nadania każdemu z nich sportowego charakteru.