Marketing MIX „Śniadanie w chmurach” z Radiem WAWA

„Śniadanie w chmurach” z Radiem WAWA

0

Zespół Manchester, Tomek Lubert z Volver, Natalia Lesz, Marek Kościkiewicz, Michał Karpacki, Magda Femme wzięli udział w pierwszej edycji „Śniadania w chmurach” z Radiem WAWA. Impreza odbyła się w sobotę 18 czerwca na warszawskim Targówku.

Gwiazdy wraz laureatami konkursów organizowanych w miejscu wydarzenia oraz prowadzącymi program poranny „Z parą od rana” – Moniką Tarką, Robertem Kilenem i DeDektywem Inwektywem (Tomaszem Łysiakiem), zjedli wyjątkowe śniadanie serwowane na specjalnej platformie – restauracji zawieszonej 50 metrów nad ziemią. Z platformy został także nadany poranny program Radia WAWA, w którym wystąpili goszczący na niej artyści i celebryci: zespół Manchester, Natalia Lesz, Tomek Lubert z zespołu Volver, K.A.S.A, Marek Kościkiewicz, Michał Karpacki, Magda Femme, Paweł Stasiak, Marcin Kidla, Marcin Mroczek i Tomek Iwan.

Specjalny dźwig z platformą wynoszącą pasażerów aż 50 metrów nad ziemię stał na parkingu przed Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka na warszawskim Targówku. Na miejscu była obecna cała ekipa Radia WAWA, m.in. Paweł Wiszniewski (prowadzący „Weekend z gwiazdami”), Michał Żołądkowski („Kultowa Lista Przebojów”), Rafał Wodziński („Muzyczne Biuro Zamówień”). Gospodarze przeprowadzali konkursy, a ich zwycięzcy mogli delektować się nie tylko porannym posiłkiem, ale także niezwykłymi widokami w towarzystwie polskich gwiazd.

Program poranny „Z parą od rana” nadawany na żywo z miejsca wydarzenia można było usłyszeć na antenie Radia WAWA od 10:00 do 14:00. Relacje z imprezy pojawiały się także w serwisach informacyjnych, na stronie internetowej www.radiowawa.pl oraz na profilu stacji na Facebooku. Tam też zamieszczono zdjęcia i filmy dokumentujące pierwsze „Śniadanie w chmurach” z Radiem WAWA.