Marketing MIX 20 lat AXPOL Trading

20 lat AXPOL Trading

0

Firma AXPOL Trading, jeden z wiodących importerów i dystrybutorów artykułów reklamowych w Polsce, obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia istnienia. Z tej okazji 21 maja 2011 w Hotelu Rezydencja Solei w Poznaniu odbyło się przyjęcie, na które przybyło blisko 100 przedstawicieli największych agencji BTL z całej Polski, by swoją obecnością uświetnić obchody jubileuszu firmy.

Firma AXPOL Trading powstała w 1991 roku. Początek działalności, przypadający na czas transformacji systemowej i wprowadzania zasad gospodarki rynkowej w Polsce, stanowił import i dystrybucja szeroko pojętych towarów konsumpcyjnych. Wkrótce nastąpiła specjalizacja i wprowadzenie na rynek autorskiego katalogu VOYAGER. Ważnym wydarzeniem w historii firmy było utworzenie pod koniec lat 90-tych biura handlowego w Chinach. Stworzyło to nieograniczone możliwości w zakresie bezpośredniej produkcji na szeroką skalę.

Warto podkreślić, że obecnie AXPOL jest jednym z wiodących dostawców artykułów promocyjnych w całości z polskim kapitałem.

Axpol Trading, członek międzynarodowej organizacji branżowej PSI oraz współzałożyciel i członek PIAP, jest wielokrotnym laureatem konkursu Korony Reklamy w kategorii „Importer Upominków Reklamowych”. Z okazji jubileuszu Axpol pragnie podziękować swoim partnerom handlowym, dostawcom oraz klientom za minione dwie dekady i życzyć dalszego dynamicznego rozwoju i udanej współpracy.