Marketing MIX gifts exclusive i Grand Opening nowego biura PF Concept

gifts exclusive i Grand Opening nowego biura PF Concept

0

Równolegle z pierwszym dniem tegorocznych targów gifts exclusive, odbędzie się Grand Opening nowego biura PF Concept w Warszawie. Biuro będzie się mieścić w kamienicy na rogu ulicy Emilii Plater i Al. Jerozolimskich – vis a vis Pałacu Kultury i Nauki w którym odbywają się targi. Agencje reklamowe z całej Polski będą miały niepowtarzalną okazję jednego dnia wziąć udział w dwóch ważnych wydarzeniach branżowych.

Nowa lokalizacja PF Concept znajduje się na II piętrze w nowo wyremontowanej XIX wiecznej kamiennicy. Na powierzchni 330 m2 znajdzie się aż 270 metrowa wzorcownie, sala konferencyjna, część biurowa i pełne zaplecze socjalne.

– Nasze biuro będziemy udostępniać klientom. Rezerwacji będzie można dokonać „on-line” na naszej stronie. Udostępniamy pełne zaplecze, kameralną atmosferę i to wszystko na wyłączność – w jednym czasie dla jednego klienta. Dodatkowo służymy fachową wiedzą i opieką zarówno klienta  agencyjnego, jak i jego klienta końcowego – mówi Ewa Więckowska z PF Concept.

Grad Opening nowego biura zbiegnie się z zaprezentowaniem nowego katalogu oraz oferty świątecznej PF Concept.

– Dwa duże wydarzenia b2b praktycznie w jednym miejscu to doskonałe rozwiązanie dla agencji reklamowych z rynku artykułów promocyjnych. Doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP daje możliwość wzięcia udziału wielu firmom z całej Polski. Wspólne działania promocyjne zdecydowanie podniosą frekwencję obu wydarzeń zapowiadając ich duży sukces –  mówi Marzena Ziarkowska z Promo Gifts – organizatora gifts exclusive 2011.

Podczas targów gifts exclusive, w ekskluzywnych wnętrzach klubu Mirage swoje stanowiska mają liderzy ryunku artykułów promocyjnych. Drugiego dnia targów wstęp będą mieli również przedstawiciele klientów końcowych.

www.pfconcept.com
www.giftsexclusive.pl