Marketing MIX Heyah Bardziej Dębki

Heyah Bardziej Dębki

0

Przez dwa wakacyjne miesiące Heyah i stacja muzyczna Viva Polska zapraszają wszystkich do zabawy na plaży w Dębkach i w specjalnie tam zbudowanym klubie w ramach projektu „Heyah Bardziej Dębki”.

Na wszystkich szukających dobrej zabawy czekają atrakcje sportowe, konkursy i animacje, a wieczorami imprezy klubowe z udziałem najlepszych DJ-ów oraz koncerty rodzimych gwiazd.  Imprezowy kontener można znaleźć na plaży w Dębkach, wejście nr 21.

Przez cały czas trwania akcji „Heyah Bardziej Dębki” na Facebooku będzie można obserwować i komentować wydarzenia w nadmorskiej miejscowości, a w konkursach będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody. Na profilu Heyah dostępne będą najnowsze zdjęcia, materiały video i muzyka. Wydarzenia z klubu i plaży będzie można również śledzić w telewizji Viva Polska, która na miejscu podczas weekendowych koncertów i imprez realizować będzie swoje wakacyjne programy.

Użytkownicy Heyah, którzy doładują na miejscu swoje konto i „polubią” profil Heyah na Facebooku otrzymają dodatkowe zniżki w klubie oraz możliwość uczestniczenia w specjalnie przygotowywanych aktywnościach. Na terenie klubu udostępnione będą tablety z dostępem do Internetu, dzięki czemu będzie można w każdej chwili „polubić” fan page Heyah. W klubie będzie można również kupić starter i doładować konto.