Marketing MIX OOH magazine partnerem targów Viscom

OOH magazine partnerem targów Viscom

0

Targi Viscom, organizowane od 22 lat przez korporację Reed Exhibitions – światowego lidera w branży wystawienniczej, odbędą się w tym roku w dniach 13-15 października w Dusseldorfie. Międzynarodowe Targi Technik Komunikacji Wizualnej Viscom to wiodące w świecie wydarzenie marketingowe branży reklamowej i poligraficznej odwiedzane przez top management, decydentów ds. zakupów i marketingu. Targom towarzyszą liczne imprezy dodatkowe jak konferencje, seminaria, pokazy.

Viscom  stanowi bardzo ważne wydarzenie w sferze komunikacji wizualnej oraz reklamy zewnętrznej, skupia liczne grono wystawców , oferuje szeroki wachlarz usług i informacji dla całej branży.

W Düsseldorfie będzie można ponownie spotkać potentatów branży komunikacji wizualnej, jak Mimaki, Oce, Zund,  Igepa Group, Hewlett-Packard, Hexis czy Neschen Interantional . Wystawcy, jaki prowadzący szkolenia,  ponownie zaoferują praktyczne zastosowania, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem zwiedzających.

Organizator spodziewa się w tym roku 400 wystawców i 10 000 odwiedzających.  OOH magazine jest partnerem medialnym targów Viscom. Więcej informacji można znaleźć na www.viscom-messe.com