Marketing MIX Brill AV Media i prezydencja Polski w UE

Brill AV Media i prezydencja Polski w UE

0

Wraz z przejęciem przez Polskę prezydencji w Unii Europejskiej, wzrosło zapotrzebowanie na obsługę konferencji od strony tłumaczeń symultanicznych. W trakcie tylko jednego tygodnia firma Brill AV Media zdążyła dostarczyć kompleksowe rozwiązania techniczne do obsługi trzech dużych spotkań związanych z prezydencją. Wszystkie wydarzenia cieszyły się powodzeniem wśród uczestników i zgromadziły wiele znanych osób ze świata polityki z kraju i zagranicy.

Pierwsza konferencja „Eastern Dimension of Mobility” odbyła się 6 i 7 lipca w Warszawie. Pierwszego dnia zainstalowaliśmy dwie kabiny do tłumaczeń symultanicznych firmy Audipack oraz dostarczyliśmy 330 odbiorników firmy Bosch. Następnego dnia pracowało już sześć kabin Audipack z serii 6300 Silent oraz 330 odbiorników na trzech różnych salach. Na potrzeby tej konferencji zainstalowaliśmy również odpowiednie systemy nagłośnieniowe dopasowane do ilości osób oraz kubatury pomieszczeń.

Druga konferencja, „Polityka spójności oparta na wynikach” odbyła się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku. Na trzech różnych salach zainstalowaliśmy dziewięć kabin symultanicznych, przy czym każda była wyposażona w cyfrowy system Integrus Bosch Next Generation. Dostarczyliśmy również 410 odbiorników do tłumaczeń symultanicznych oraz 40 multifonów firmy Bosch.

„Wraz z przejęciem przez Polskę prezydencji w Unii Europejskiej, odnotowaliśmy ogromny wzrost zapotrzebowania na systemy do tłumaczeń symultanicznych. Coraz częściej nasi konsultanci otrzymują zapytania ofertowe dotyczące takich właśnie systemów. Dzięki naszej bogatej bazie sprzętowej tu w Polsce, jak i u naszych zagranicznych partnerów, jesteśmy w stanie obsłużyć spotkanie nawet do kilku tysięcy uczestników.” – Michał Czerniak, Dyrektor zarządzający, Brill AV Media.

Na trzecią konferencję „Wyzwania dla rozwoju Wspólnego Europejskiego Systemu Azylowego”, która odbyła się w Warszawie 11 i 12 lipca, dostarczyliśmy system firmy Bosch, składający się z 58 multifonów, 130 odbiorników i jednej kabiny symultanicznej. Na sali konferencyjnej zainstalowaliśmy również nagłośnienie dopasowane do potrzeb tego spotkania. W uroczystym otwarciu konferencji wziął udział Jerzy Miller, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji.