Marketing MIX Gwiazdy TVN w Porcie Chorzów

Gwiazdy TVN w Porcie Chorzów

0

Już w najbliższy weekend, 30-31 lipca, w Porcie Chorzów położonym na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku, pojawią się kolejne gwiazdy taneczne i muzyczne znane ze stacji TVN. Na scenie Portu Chorzów wystąpią: Lenka Tvrzova, Robert Kochanek (na zdjęciu), Adrianna Kawecka, Marcin Mroziński i zespół Dziewczyny.

Sobotnie jak i niedzielne popołudnie będzie zdominowane przez gwiazdy z programów TVN. Lenka Tvrzova, Robert Kochanek, Adrianna Kawecka i Marcin Mroziński poprowadzą dostępne dla wszystkich warsztaty taneczne. W ich trakcie mieszkańcy Górnego Śląska będą mogli spotkać się z gwiazdami, porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie i zdobyć ich autograf. W sobotni wieczór tancerze zaprezentują swoje umiejętności podczas pokazowych występów na scenie Portu Chorzów.

W najbliższy weekend w Porcie Chorzów nie zabraknie również atrakcji muzycznych.  Muzyczne szaleństwo rozpocznie się od koncertu zespołu „Dziewczyny”, który ruszy o godzinie 22:00. Następnie na scenie Portu pojawi się DJ Nelke.

Wszystkie wydarzenia organizowane w Porcie Chorzów są odzwierciedleniem globalnej idei Pepsi „Refresh Your World” – orzeźwiaj świat, polegającej na „odświeżaniu” miejsc szczególnie ważnych dla lokalnych społeczności dzięki edukacji, sportowi oraz rozrywce. W jej ramach, do Portu Chorzów są zapraszani nie tylko artyści związani z regionem, ale też największe gwiazdy muzyki i tańca, znane publiczności w całej Polsce.

„W ramach idei Pepsi Refresh znów zaprosiliśmy tancerzy znanych z programów telewizyjnych, ponieważ za każdym razem przyciągali do Portu Chorzów wielu mieszkańców Górnego Śląska.” – mówi Marek Kołtonik, Marketing Manager w PepsiCo. „Jesteśmy pewni, że i w ten weekend ich obecność zagwarantuje dobrą zabawę.” – dodaje Marek Kołtonik.

Program imprez

Sobota:
12.00 – 16.45 – warsztaty taneczne – prowadzą Lenka Tvrzova, Robert Kochanek, Adrianna Kawecka i Marcin Mroziński
21.30 – 22.00 – pokazy tańca na scenie – Lenka Tvrzova, Robert Kochanek, Adrianna Kawecka
i Marcin Mroziński
22.00 – 22.30 – koncert zespołu Dziewczyny
Od 22.40 – impreza prowadzona przez DJ-a Nelke

Niedziela:
12.00 – 15.30 – warsztaty taneczne – prowadzą Lenka Tvrzova, Robert Kochanek, Anna Kawecka i Marcin Mroziński

Port Chorzów jest położony na Dużej Łące Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku przy Alei Różanej, wjazd do Parku od ulicy Chorzowskiej. Miasteczko jest otwarte codziennie, od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 10:00 do 22:00, a w piątki, soboty i niedziele od 10:00 do 24:00.