Marketing MIX M4B S.A. podpisała umowę partnerską z firmą Kinetikz Czech

M4B S.A. podpisała umowę partnerską z firmą Kinetikz Czech

59
0

M4BS.A. – notowany na NewConnect, wyspecjalizowany dostawca rozwiązań IT dla branży Digital Signage, podpisał umowę partnerską z firmą Kinetik z Republiki Czeskiej. W ramach współpracy Kinetik będzie dystrybutorem oprogramowania Wave Multimedia Everywhere na rynek czeski i słowacki.

– „Już w ubiegłym roku intensywnie prowadziliśmy rozmowy z potencjalnymi partnerami z państw sąsiadujących z Polską. Tam, podobnie jak u nas, rynek Digital Signage znajduje się dopiero w fazie rozwoju. Niedawno udało nam się pozyskać partnera na Litwie, tym razem podpisaliśmy umowę partnerską z firmą Kinetik, która jest liderem w dostarczaniu rozwiązań Digital Signage na terenie Republiki Czeskiej. W ramach współpracy Kinetik będzie dystrybutorem naszego oprogramowania  – Wave Multimedia Everywhere nie tylko na rynek czeski, ale także słowacki.” – mówi Maciej Szczytkowski, Wiceprezes Zarządu M4B S.A.

– „To już kolejny projekt, który realizujemy we współpracy z naszym partnerem na Litwie – firmą
UAB „LED 24". Dotychczas udało nam się dostarczyć system Digital Signage do największego centrum handlowego OZAS w Wilnie. Tym razem systemem DS zostanie objętych 20 urzędów pocztowych na terenie całego kraju.  Nie wykluczamy jednak, że w następnych etapach projektu liczba urzędów, w których pojawi się WAVE, może się znacznie zwiększyć.” – mówi Maciej Szczytkowski, Wiceprezes Zarządu M4B S.A.