Marketing MIX Wyjątkowe balsamy do ciała Naturia body

Wyjątkowe balsamy do ciała Naturia body

19
0

Wyjątkowe balsamy do ciała Naturia body o świeżych i lekkich zapachach zapewniają optymalną pielęgnację każdego rodzaju skóry. Specjalnie opracowane receptury zawierają odżywcze i pielęgnujące naturalne ekstrakty z alg morskich, oliwy z oliwek, zielonej herbaty. Po zastosowaniu balsamu skóra jest elastyczna, zdecydowanie gładsza i milsza w dotyku.

Nawilżający balsam Naturia body z algami morskimi przeznaczony jest do skóry normalnej z tendencją do odwodnienia. Zawarte w balsamie algi morskie – bogate w witaminy i związki mineralne – wspomagają procesy odpowiedzialne za właściwe nawilżenie skóry.

Pielęgnujący balsam Naturia body z zieloną herbatą przeznaczony jest do skóry normalnej i wrażliwej. Zawarta w balsamie zielona herbata działa na skórę ochronnie i odżywczo, a dzięki obecności antyoksydantów zapewnia ochronę przed starzeniem się skóry.

Odżywczy balsam Naturia body z oliwą z oliwek przeznaczony jest do skóry suchej. Zawarta w balsamie oliwa z oliwek – uzyskana w procesie tłoczenia na zimno – bogata jest w nienasycone kwasy tłuszczowe. Znacząco wpływa na wzmocnienie bariery ochronnej skóry, działa wygładzająco, nawilżająco i kojąco.