Marketing MIX IMS z siecią ECE Projektmanagement Polska

IMS z siecią ECE Projektmanagement Polska

19
0

Spółka Internet Media Services SA (IMS) specjalizująca się w świadczeniu usług z zakresu Marketingu Sensorycznego w miejscu sprzedaży podpisała umowę na wdrożenie i zarządzanie Systemem Digital Signage z siecią ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

Firma ECE, wielokrotnie nagradzana, utrzymuje pozycję lidera na rynku europejskim w zakresie zarządzania Centrami Handlowymi, z których każde jest indywidualnym projektem architektonicznym utrzymanym w różnorodnej estetyce, od historycznej do futurystycznej.

Instalacja nowoczesnego systemu Digital Signage odbędzie się w 5-ciu Galeriach sieci ECE zlokalizowanych w centrach największych miastach w Polsce: Galerii Bałtyckiej, Galerii Krakowskiej, Galerii Dominikańskiej, Galerii Łódzkiej oraz Galerii Kaskada – będącej najnowszą Galerią tej sieci, której otwarcie planowane jest na koniec września.

System Digital Signage służy do emisji przekazów reklamowych oraz treści wizerunkowo-informacyjnych na nowoczesnych ekranach. Gwarantuje nieograniczone możliwości komunikacji pomiędzy marketingiem Galerii, Najemcami a Klientami Centrów Handlowych, poprzez wykorzystanie cyfrowych mediów.

Obecnie spółka IMS zarządza Systemem Digital Signage w 19 Galeriach i Centrach Handlowych w Polsce takich jak: Galeria Mokotów, Złote Tarasy, Blue City, Targówek, Reduta w Warszawie, Manufaktura w Łodzi, Stary Browar, Malta w Poznaniu, Galeria Kazimierz w Krakowie, Arkady Wrocławskie, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, Galaxy w Szczecinie, Galeria Jurajska w Częstochowie, Silesia City Center w Katowicach, Victoria w Wałbrzychu, Wzorcownia we Włocławku, Plejada w Bytomiu, Nowy Świat w Rzeszowie, Wisła w Płocku.  

W Galeriach sieci ECE zostanie zainstalowanych ponad 150 monitorów- po ich wdrożeniu IMS będzie dysponował ponad 700 monitorami w Galeriach Handlowych.

Podpisanie umowy z ECE w znaczący sposób zwiększy zasięg działania usługi Digital Signage oferowanej przez firmę IMS SA.