Marketing MIX Żebrowski twarzą ENEA

Żebrowski twarzą ENEA

14
0

Oferta „Stała Cena” to nowy produkt przygotowany przez ENEA S.A. jedną z największych firm energetycznych w Polsce. Jest on skierowany do klientów biznesowych. W rozpoczynającej się kampanii reklamowej Michał Żebrowski – ambasador marki ENEA – zachęca do skorzystania z nowej oferty firmy.

Kontynuacją rozpoczętej wiosną br. kampanii są kolejne działania medialne połączone ze startem oferty. Działania promocyjne potrwają od 1 października do końca grudnia br. Kampania promocyjna obejmuje różne kanały komunikacji – telewizję, prasę, Internet oraz outdoor.

Główny przekaz nowej kampanii jest zaproszeniem do skorzystania z oferty biznesowej. Adresatami przekazu są właściciele firm, dla których spółka przygotowała atrakcyjną ofertę sprzedaży energii elektrycznej z gwarancją stałej ceny.

Kampania outdoorowa z użyciem siatek wielkoformatowych, billboardów i frontlightów obejmie swym zasięgiem m.in. takie województwa jak mazowieckie czy świętokrzyskie.  

Kampanię wyprodukowała Grupa Codex a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare Polska Sp. z o.o. Spot wyreżyserował Tadeusz Śliwa a producentem spotu był InternetPlus