Marketing MIX Hypermedia Isobar partnerem Sitecore

Hypermedia Isobar partnerem Sitecore

0

Agencja komunikacji Hypermedia Isobar podpisała umowę partnerską o współpracy z firmą Sitecore, jednym z liderów rynku systemów Web Content Management (WCM) na świecie. Dzięki narzędziom dostarczanym przez Sitecore, agencja Hypermedia Isobar jest w stanie zaoferować Klientom w pełni zintegrowany produkt, posiadający szerokie możliwości edycji, integracji różnych kanałów e-komunikacji, planowania i automatyzacji kampanii e-marketingowych oraz rozbudowanej analizy ilościowej i jakościowej odwiedzin.

– Partnerstwo z Sitecore uzupełnia nasze portfolio systemów CMS o rozwiązanie klasy enterprise, umożliwiające tworzenie i zarządzanie rozbudowanymi serwisami internetowymi. Tym samym dostarczamy naszym Klientom produkty elastycznie dopasowane do ich potrzeb, począwszy od niewielkich i szybko rotujących serwisów www. aż po duże platformy portalowe.  – powiedział Krzysztof Andrzejczak, Dyrektor Zarządzający, Hypermedia Isobar.

– Nawiązanie współpracy z Hypermedia Isobar jest dla Sitecore kontynuacją strategii na poziomie międzynarodowym. Jest to kolejny podmiot z Grupy Isobar, który zdecydował się dystrybuować i wdrażać Sitecore Customer Engagement Platform. Dodatkowo Hypermedia Isobar od lat jest czołową agencją interaktywną na polskim rynku, dlatego mamy nadzieję na owocną współpracę w tym regionie. – powiedział Mariusz Krukowski, Sales and Partner Manager.