Marketing MIX Promocja konsumencka Gellwe

Promocja konsumencka Gellwe

0

Produkty marki Gellwe, eksperta w spełnianiu słodkich zachcianek od lat cieszą się niesłabnącym uznaniem coraz szerszej grupy konsumentów. W podziękowaniu za to uznanie, w ramach wielkiej promocji konsumenckiej marka będzie nagradzać gotówką zakupy wybranych produktów. Ogólnopolska promocja we wszystkich kanałach sprzedaży rusza już 10 listopada i trwać będzie aż do marca przyszłego roku.

Promocją objęty jest szeroki wachlarz produktów szczególnie chętnie wybieranych przez konsumentów. Wśród nich znajdują się m.in. dwa ciasta z linii wadowickiej, tj. Wadowickie Kremówki Papieskie na jasnym i ciemnym cieście oraz Wadowickie Ciasto Czekoladowe, Piernik Krakowski, galaretka truskawkowa, cytrynowa i pomarańczowa, a także dodatki takie, jak proszek do pieczenia, cukier wanilinowy czy żelatyna.  

Mechanizm promocji jest prosty: konsumenci kolekcjonują naklejki z promocyjnych produktów Gellwe, na których wydrukowane są kwoty (PLN), sumują je i gdy suma wyniesie wielokrotność tysiąca PLN (1000-10 000 PLN), wygrywają gotówkę wypłacaną przelewem na konto. Jeśli suma uzbieranych kwot nie jest dokładną wielokrotnością tysiąca złotych, konsumenci grają dalej. Mogą grać dalej również wówczas, gdy zgłoszą wygraną, ponieważ jedynym ograniczeniem promocji jest okres jej trwania (10.11.2011-09.03.2012).

„Cieszymy się mogąc zaoferować naszym konsumentom możliwość zakupów z tak atrakcyjnymi nagrodami. Mam nadzieję, że długi okres promocji, szerokie portfolio objętych nią produktów Gellwe oraz możliwość wielokrotnego udziału w zabawie sprawią, iż spotka się ona z uznaniem konsumentów. Najwyższej jakości produktów i gotówki na pewno nie zabraknie!” – powiedziała Paulina Włodarska, Marketing Manager w firmie FoodCare.

W okresie przedświątecznym promocja zyska dodatkowe wsparcie ATL w punktach sprzedaży.