Logo

Marketing MIX

Mindshare Polska dla Pudliszek

14 listopada wystartowała szeroko zakrojona kampania reklamowa koncentratu pomidorowego marki Pudliszki.  W działaniach promocyjnych wykorzystano tradycyjne spoty telewizyjne, konkurs konsumencki na platformie www.pudliszki.pl oraz profil dla fanów marki na Facebooku. Media zakupił i zaplanował dom mediowy Mindshare Polska. Kreacje wykorzystywane w kampanii opracowała agencja kreatywna Made in Mind, działająca w strukturach Mindshare.

Zaprojektowana przez Mindshare Polska kampania 360 obejmuje emisję spotu reklamowego, promocję w Internecie, oraz organizację konkursu dla konsumentów. Bohaterem spotu reklamowego jest najpyszniejsza zupa pomidorowa na świecie – Pudliszkowa. 30 s. reklama emitowana jest we wszystkich stacjach ogólnopolskich TVP, TVN oraz Polsat, a także w niszowych kanałach TVN, Polsat i stacjach z pakietu Atmedia.

W pełnej humoru i ciepła reklamie dwaj bracia recytują wierszyk o Pudliszkowej zupie pomidorowej autorstwa ich mamy. Motyw wierszyka został wykorzystany także w konkursie dla konsumentów. Warunkiem udziału w promocji jest zakup dwóch słoiczków koncentratu Pudliszki, przygotowanie wierszyka inspirowanego marką Pudliszki i przesłanie swojego zgłoszenia. Wierszyki w formie pisemnej bądź video można zamieszczać na dedykowanym kampanii landing page’u www.pudliszkowa.pl. Aby wziąć udział w konkursie na stronę kampanii można przejść także bezpośrednio z poziomu interaktywnego bannera. Przygotowane przez zespół Made in Mind kreacje Rich Mediowe emitowane będą na serwisach Interii m.in. na stronie głównej portalu oraz w sekcjach: Kobieta, Kuchnia, na stronach Styl.pl (Kuchnia, Smaker), MamDziecko.pl czy witrynie RMF Classic. Nagrodą w konkursie są rodzinne wakacje oraz sprzęt AGD i RTV. Konkurs wsparty jest promocją w punktach sprzedaży oraz działaniami PR i social mediach na fanpage’u Mmm pycha! na Facebooku, koordynowanymi przez agencję Hill&Knowlton.

Wszystkie kreacje wykorzystywane w kampanii opracował zespół agencji kreatywnej Made in Mind, zarządzany przez Annę Brunzlow, Director. Za przygotowanie strategii mediowej, planowanie i zakup mediów odpowiada Mindshare Polska – zespół Anna Krzewicka-Moskwik, Executive, Client Leadership i Justyna Hapeta, Executive, Client Leadership. Osobą realizującą kampanię po stronie Klienta jest Barbara Grochulska, odpowiedzialna
za kategorię koncentratów pomidorowych w HJ Heinz Polska.

Kampania ruszyła 14 listopada.