Logo

Marketing MIX

Oriflame współpracuje z Demi Moore

Firma Oriflame świętując 45-lecie swojej działalności podczas Złotej Konferencji w Sztokholmie ogłosiła współpracę ze znakomitą gwiazdą Hollywood – Demi Moore. Aktorka współtworzyła wyjątkową kolekcję produktów Oriflame i sygnuje ją swoim nazwiskiem.

Podczas Złotej Konferencji w Sztokholmie tysiące najlepszych konsultantów Oriflame świętowało 45-lecie działalności Oriflame na świecie. Firma  inspiruje kobiety do tworzenia i rozwijania własnego biznesu, umożliwiając im ciągły rozwój i osiągnięcie wyznaczonego celu.

Niezwykłym wydarzeniem było ogłoszenie współpracy ze światowej sławy aktorką – Demi Moore. Została ona twarzą luksusowej kolekcji „More by Demi”, w której skład wchodzą: delikatna woda perfumowana More by Demi, kosmetyki do pielęgnacji ciała i makijażu, akcesoria oraz biżuteria. Produkty będą pojawiać się w katalogach Oriflame już od 22 października.

„Złota Konferencja to wyjątkowe wydarzenie i fantastyczna okazja do podkreślenia zaangażowania Oriflame w promowanie piękna oraz spełnianie marzeń. Ogromnie doceniam fakt, że Oriflame daje kobietom siłę
i możliwości, aby mogły się rozwijać i prowadzić własny biznes. Jestem zachwycona, że mogłam współtworzyć nową kolekcję produktów razem z Oriflame.” – mówi Demi.  

Demi Moore konsekwentnie wspinała się po szczeblach kariery aktorskiej w Hollywood, od gwiazdy telenoweli do jednej z najbardziej pożądanych i poszukiwanych aktorek i ikon stylu na świecie. Aktorka chętnie wspiera działania charytatywne. Jej zaangażowanie opiera się na pomocy kobietom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Z kolei jej niezaprzeczalne piękno uczyniło z niej prawdziwą inspirację i wzór do naśladowania dla innych kobiet. Nowa kolekcja More by Demi została stworzona z myślą o silnych i nowoczesnych kobietach. Reprezentuje postawę i zaangażowanie Oriflame we wzmocnienie pozycji kobiet na świecie.

„Demi od początku swojej kariery jest jedną z najpopularniejszych gwiazd na świecie.” – mówi Johan Rosenberg, wiceprezes Global Marketing and R&D, Oriflame. „Współpraca z Demi jest dla nas niezwykle istotna i doskonale oddaje wartości Oriflame. Aktorka jest uosobieniem silnej kobiety, która odniosła niepowtarzalny sukces i może być inspiracją dla wielu kobiet, które dążą do osiągnięcia wyznaczonego celu. Jej kariera i postawa doskonale utożsamia wartości Oriflame.”  

More by Demi to nowa seria kosmetyków – delikatna woda perfumowana More by Demi oraz kosmetyki do pielęgnacji ciała i makijażu jak również eleganckie akcesoria i biżuteria. Kolekcja More by Demi pojawi się
w sprzedaży już 22 października (katalog 15).

Współpraca z aktorką zakłada wykorzystanie jej wizerunku w materiałach promocyjnych Oriflame, tj. w katalogu, biuletynie oraz stronie www.oriflame.pl. oraz w kampanii telewizyjnej, prasowej, outdoorowej oraz internetowej.

Demi Moore w kampanii Oriflame prezentuje się w trzech bajkowych odsłonach. Spotykamy Królewnę Śnieżkę, urzekającego Czerwonego Kapturka oraz olśniewającego Kopciuszka, co pozwala poczuć prawdziwie bajkowy klimat.