Logo

Marketing MIX

Listopadowy numer OOH magazine

W najnowszym, listopadowym wydaniu OOH magazine podsumowujemy imprezy targowe drugiej połowy roku – gifts exclusive oraz Festiwal Druku, a także podpytujemy właścicieli nośników reklamy zewnętrznej jak oceniają mijający rok pod względem sprzedaży. W nowym numerze opisujemy przepis na udaną, bezbłędną kreację reklamową oraz przyglądamy się branży telekomunikacyjnej pod względem jej inwestowania w outdoor.

Przyglądamy się w jaki sposób rozwija się Digital Signage. Ciekawym kierunkiem zmian jest unowocześnianie się ekranów dotykowych, które znajdują zastosowanie nie tylko w branży reklamowej ale także w strefie publicznej.

Listopad to dobry miesiąc, żeby sprawdzić trendy i nowości w ofertach upominków reklamowych, w końcu święta już tuż tuż. W listopadowym numerze przyglądamy się tym wyjątkowym, ekskluzywnym artykułom promocyjnym.

Oprócz sztandarowych tematów numeru w listopadowym wydaniu znajdziecie także newsy ze świata szeroko pojętej reklamy, wywiady z ekspertami, wojnę płci oraz przegląd ambientowych perełek ostatnich miesięcy.