Marketing MIX Energia zdalnie sterowana

Energia zdalnie sterowana

0

Nowatorska listwa przepięciowa Conserve Protection amerykańskiej marki Belkin pozwala na kontrolę zasilania energią, aby oszczędzić prąd w domu lub w biurze.

Listwa przepięciowa Conserve Protection zawiera 8 gniazdek, które umożliwiają kontrolę stanu czuwania systemu komputerowego, sprzętu RTV lub innego dowolnego sprzętu podłączonego do listwy. Dodatkowo wyposażona jest w dwumetrowy kabel i pilot zdalnego wyłączenia. Przełącznik z pilotem umożliwia zdalne odcięcie zasilania sześciu spośród ośmiu gniazdek za pomocą jednego kliknięcia.

Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania posiada trójzakresowy przełącznik, za pomocą którego można ustawić kanał, na którym pilot ma współpracować z listwą. Dzięki temu możliwe jest sterowanie za pomocą jednego pilota aż trzema listwami, jak również sterowanie trzema pilotami jedną listwą.

Conserve Protection posiada dwie sekcje gniazd. Dwa górne są stale zasilane, przeznaczone do podłączenia takich komponentów jak serwer, router, telefon bezprzewodowy lub inny sprzęt, który potrzebuje stałego zasilania. Natomiast drugą sekcję sześciu gniazd można włączyć i wyłączyć zdalnie. Dodatkowo listwa wyposażona jest w wygodny uchwyt na przewody, dzięki czemu kable nie plączą się.