Marketing MIX Zmiany w McCann WorldGroup

Zmiany w McCann WorldGroup

0

Jacek Szulecki został dyrektorem kreatywnym, a Agnieszka Wichracka – dyrektorem działu obsługi klientów McCann Warsaw. Zastąpią dyrektora zarządzającego agencji Piotra Łysaka, który przechodzi z niej do europejskich struktur McCann WorldGroup.

Jacek Szulecki na czele działu kreacji McCann Warsaw zastąpił Wojciecha Dagiela i Iwonę Kluszczyńską. – McCann to jedna z największych marek reklamowych na świecie, a lista jej klientów jest długa i znajduje się na niej wiele kultowych marek, zarówno globalnych, jak i lokalnych. To dla mnie nowa kultura i nowe wyzwanie – uzasadnia Szulecki swoje przejście do agencji.

Razem z nim do McCann Warsaw przeszła Agnieszka Wichracka, która przez ostatnie trzy lata pełniła w Havas Worldwide Warsaw funkcję group account directora. Wcześniej pracowała w Publicisie i BBDO Warszawa, a z branżą reklamową jest związana od ponad 15 lat.

W McCann Warsaw Wichracka i Szulecki będą odpowiadać za bieżące działania operacyjne agencji. Przejmują obowiązki Piotra Łysaka, poprzedniego dyrektora zarządzającego McCann Warsaw, który obejmie nowe stanowisko w europejskich strukturach McCann WorldGroup.