Logo

Marketing MIX

GioVani na Targach Mody Poznań

Na odbywających się w lutym br. Targach Mody Poznań złoty medal zdobył portfel damski z kryształkami Swarovskiego CV 240 z Zakładu Galanterii Skórzanej „Stefania” w Kaliszu. Nagrodzono portfel ze skóry w kolorze czerwonym, którego opakowanie stanowiła elegancka szkatuła. Oto jak uzasadniano przyznanie firmie złotego medalu: Model CV 240 marki GioVani jest unikatowym połączeniem produktu wykonanego z najlepszych włoskich skór z kryształkami Swarovskiego, nadając mu niepowtarzalny charakter. Wyrób kierowany jest do ludzi poszukujących nowych trendów, jako wyznaczników mody, ale dbających również o funkcjonalność. Portfele GioVani posiadają certyfikaty oryginalności kryształków Swarovskiego.

Marka Giovani to sztandarowy produkt firmy z Kalisza. Wyroby te prezentowano na targach Mipel w Mediolanie, na targach PSI w Düsseldorfie. Produkty marki GioVani sprzedawane są nie tylko w Polsce ale również w Europie i na Świecie, m.in. USA, Arabii Saudyjskiej, Rosji, Niemczech. Wszędzie tam zyskują wysoką ocenę czego przykładem jest to, że firma Swarovski prezentuje te wyroby na swoich wystawach w paryskim Luwrze oraz w Nowym Yorku, jako przykłady łączenia skóry z kamieniami Swarovskiego  

Pomysłodawcą i twórcą marki GioVani był Przemysław Talbierz, syn właścicieli firmy. To on opracowywał każdy nowy produkt, każdy detal, a nawet kształt opakowań. To głównie dzięki niemu produkt ten tak udanie zaistniał na rynku. Niestety Przemysław Talbierz w 2011 roku odszedł pozostawiając po sobie dzieło, które jest realizowane przez jego najbliższych współpracowników i rodzinę.